TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

28,976
31,835

ViewSonic VP2768a 27" 5ms 60Hz 2K QHD IPS Monitor

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3.659,00 TL
33.439,00 TL
31.819,00 TL

VP2768A

 

ViewSonic VP2768a 27" 5ms 60Hz 2K QHD IPS Monitor

Bağlantı merkezi tasarımına sahip, Pantone onaylı %100 sRGB 2K monitör


Profesyonel uygulamaları için benzersiz renk doğruluğu sunmak için tasarlanan ViewSonic VP2768a QHD monitör, üzerinde çalıştığınız işleri hak ettiği şekilde renkli ve canlı bir biçimde görüntülüyor. Pantone onaylı %100 sRGB renk doğruluğu ile bu 2K monitör, en doğru sonuçları vermek için sektör standartlarını karşılıyor. Entegre gigabit Ethernet bağlantı noktasıyla güvenilir ve esnek ağ bağlantısından yararlanırken, USB Tip C de tek kabloyla tüm çevre birimleri ve aksesuarlara bağlantı ve şarj imkanı sunuyor. Gelecek teknolojilere de uyumlu olmasının yanı sıra USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort veya DP ile bağlantı sayesinde birden fazla monitöre sahip sistemler kurma olanağı sunuyor. Tip C ya da DP girişlerini kullanarak papatya dizilimiyle başka monitörleri de bağlamak mümkün. Her bir monitörümüz, hassas ve düzgün renk sunabilmek için inanılmaz Delta Edeğerine ulaşması amacıyla üretim sırasında kalibre ediliyor.

 

 


VP2768A

 

Endüstri standartlarında renkler


Tasarımcılar için renk doğruluğu büyük önem taşıyor. VP2768a, sRGB ve Rec.709 renk gamlarının %100'ünü kapsayarak endüstri standartlarını karşılıyor ve renkleri hassas bir şekilde görüntülüyor. Böylece farklı üretim hatlarından daha gerçekçi, canlı ve doğru sonuçlar elde edilebiliyor ve tüm renkler aynı düzeyde görüntüleniyor. *Yüzdeler panel üreticilerinin verdiği teknik özelliklere göre hesaplanmış ve en yakın basamağa doğru yuvarlanmıştır.

 

 


VP2768A

 

Pantone® Onaylı


Dünyanın önde gelen renk otoritelerinden Pantone, VP2768a modelini değerlendirerek onayladı. Pantone Onaylı sertifikası, ViewSonic VP2768a'nın gerçek kullanımda Pantone Matching SystemTM renklerinin tümünü gerçekçi bir şekilde yansıtabildiğini gösteriyor.

 

 


*Üretilen Pantone® Renkleri Pantone tarafından belirlenen standartlara uymayabilir. Doğru renkler için mevcut Pantone Yayınlarına başvurun. Pantone® ve diğer Pantone markaları Pantone® Pantone LLC'nin malıdır, 2020.

 

 


VP2768A

 

Dünyanın TUV testinden geçen ilk renk körlüğü modu


ViewSonic, TUV testlerinden de onay alarak VP2768a için renk körlüğü modu kriterleri geliştirdi. ViewSonic VP2768a'da iki adet renk körlüğü modu bulunuyor: Simülasyon ve Renk Filtresi. Tasarımcılar Simülasyon özelliğini kullanarak tasarımlarının renk körlüğünün tüm farklı türlerine sahip kişilere uygun olup olmadığını görebiliyor. Renk körlüğüne sahip kullanıcılar ekrandaki ayrıntıları daha iyi görmek için Renk Filtresi özelliğinden yararlanabiliyor.

 

 


VP2768A

 

Kusursuz iş akışı yönetimi


RJ45 ve USB Tip C gibi gelişmiş bağlantı seçeneklerine sahip olan hepsi bir arada VP2768a, dizüstü bilgisayarınızın işlevini artırıyor ve tüm cihazlarınızı doğrudan bağlama olanağı sunuyor. USB Tip C bağlantı noktası üzerinden tek bir kabloyla şarj (65W'a kadar güç iletimi), veri, görüntü ve ses aktarımı yapın. Dahili Ethernet bağlantı noktası ile son derece hızlı ve stabil ağ bağlantısı seçeneği elde edin.

 

 

 • *USB Tip C kablosu ayrı satılır.0
 •  
 •  
 •  
VP2768A

 

İki monitörlü sistemlerde üretkenlik artışı


En yeni USB Tip C ve DisplayPort çıkışlarıyla bu monitörü papatya dizilimiyle diğer monitörlere bağlayıp üretkenliği artıracak bir masaüstü sistemi kurmak mümkün. Kullanıcılar VP2768a ile diğer monitörleri Tip C (Tip C giriş, DP çıkış) ve DP bağlantı noktalarını (DP giriş, DP çıkış) papatya dizilimi biçiminde kullanarak bağlayabiliyor. Masanızın üzerinde birden fazla monitörle daha hızlı, verimli ve akıllı tasarımlar yapabilirsiniz.

 

 


VP2768A

 

Eye Care teknolojisi


VP2768a tasarım yaparken uzun süre kullanımda gözlerin yorulmasını engellemeye yardımcı olmak için Flicker-Free ve Mavi Işık Filtresi teknolojilerinden yararlanıyor.

 

 


VP2768A

 

Rahatlık ve Esneklik


VP2768a, en rahat monitör konumunu bulmanızı sağlamak için öne arkaya yatırma, kendi ekseni etrafında dönme, eğme ve yüksekliği ayarlama imkanı sunuyor. Auto Pivot özelliği ise ekran döndürüldüğünde fotoğrafların ekranın konumuna göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlar. *Auto Pivot işlevini etkinleştirmeden önce lütfen vDisplay Manager yazılımını indirin

 

 


VP2768A

 

Sınırları kaldırın


VP2768a birden fazla monitör kullanılan sistemlerde sınırları ortadan kaldırarak kusursuz bir görsel deneyim sunuyor. Görsel editörleri şimdi dikkat dağıtıcı sınırlar olmadan geniş içerikler üzerinde daha odaklı çalışabiliyor.

 

 


VP2768A

 

Yüksek Çözünürlükle Üst Düzey Netlik


27 inç QHD 2560 x 1440 çözünürlükte panel sayesinde VP2768a'da içerikler inanılmaz ayrıntılı bir şekilde görüntüleniyor. Yaratıcı profesyoneller için büyük önem taşıyan mükemmel ayrıntılı görüntüler elde ediliyor.

 

 


VP2768A

 

Colorbration+ Uzun Süre Tutarlı Renkler


ViewSonic Colorbration+ teknolojisi, ekran kartı ile monitör arasındaki iletişimi düzenleyerek donanım tabanlı kalibrasyon imkanı sunuyor. Bu özellik sayesinde ViewSonic ColorPro monitörlerde renkler uzun süre kararlı ve tutarlı bir şekilde görüntüleniyor.

 

 *Desteklenen kalibrasyon cihazları:

ViewSonic Colorbration Kit

 • CS-XRi1 (ayrı satılır)0
 • X-Rite i1 Display Pro0
 • X-Rite i1 Pro 20
 • X-Rite i1 Studio0
 • Datacolor Spyder 50
 • Datacolor SpyderX serisi.0
 • X-Rite ColorMunki Photo0
 • X-Rite ColorMunki Design0
 • Lütfen kalibrasyon işlevini kullanmadan önce Colorbration+ yazılımını kurun.
 •  
 •  
 •  
VP2768A

 

Mükemmel Renk Üretimi


With Delta E < 2 color accuracy, the VP2768a delivers stunning color reproduction that ensures colors in your videos and photos are true-to-life and nearly indistinguishable from the color seen by the naked eye.

 

 

Dengelenmiş Renk Bütünlüğü


ViewSonic?in renk bütünlüğü doğrulaması, VP2768a'nın parlaklık performansını hassas bir şekilde dengeler ve delta parlaklık farkını Delta düzeyine getirir.

 

 


VP2768A

 

Renk Kurulumu İçin Kolay Bir Yol


Akıllı renk özelliği, farklı bir renk modu uygulanırken kullanıcıların renk gamını tek tıkla anında eşleştirmesini sağlıyor. İlgili ICC profili yazılım tarafından otomatik olarak indirilip kurulur. Böylece ekran kartının LUT ayarı kullanıcıların tercihine göre düzenleniyor.

 

 

 • *ICC akıllı renk özelliği, vDisplay Manager yazılımının bir özelliğidir. Yazılımı ücretsiz olarak BURADAN indirebilirsiniz
 •  
 •  
 •  
VP2768A

 

SuperClear® IPS Panel Teknolojisiyle Her Açıdan Canlı Renkler


VP2768a ile tutarlı parlaklık seviyelerinde doğru ve canlı renklerin keyfini her açıdan çıkarın. VP2768a'ya ister yukarıdan, ister aşağıdan isterse de yanlardan bakın, SuperClear IPS panel teknolojisi sınıfının en iyi görüntü kalitesini sunar.

 

  

Kutudan Çıkar Çıkmaz Mükemmel Renkler


Her ürün fabrikada önceden kalibre edilmiştir ve kendi kalibrasyon raporuna sahiptir. Her raporda panelin sRGB, EBU, SMPTE-C, REC709 ve renk bütünlüğü değerleri yer alır. Standart bir renk raporundakilere ek olarak farklı ölçüm değerleri sunulur. Tüm bunlara ek olarak, VP serisi monitörlerin kullanıma hazır hale gelmesi amacıyla yapılan ince ayarlar için harcanan vakit rakip markalara göre dört kat daha fazladır. Bu sayede kullanıcılarımız mümkün olan en yüksek kaliteli renk kalibrasyonunu elde eder.

 

 


VP2768A

 

Çok Yönlü Bağlanabilirlik


HDMI, DisplayPort, DP çıkışı ve USB Tip C girişleri, VP2768a ile diğer cihazları bağlamak için çok daha fazla esneklik sağlar.

 

 

Garanti Koşulları


VP2768A

 

Teknik Özellikler
Ekran Boyutu27 inç
Tepki Süresi5 ms
Çözünürlük2560x1440
Yenileme Hızı60 Hz
Dahili HoparlörHoparlör Yok
Çözünürlük StandartıQHD
KavisDüz Ekran
SyncYok
MarkaViewSonic
Kullanım AmacıProfesyonel
Ekran Boyutu (inç)27
Panel TipiIPS
Çözünürlük StandartıQHD
Çözünürlük (maks)2560x1440
Tepki Süresi (ms)5
Yenileme Hızı (Hz)60
Görüntü Oranı16:9
Yatay Görüş Açısı178
Kontrast Oranı (:1)1000
Parlaklık (tipik)350
Renk sayısı (milyon)16.7
Sync TeknolojisiYok
Kavisli (Curved)Yok
DokunmatikYok
Dahili HoparlörYok
Dahili Kamera (Webcam)Yok
Vesa UyumuVar
HDMI (adet)2
Display Port (adet)1
Mini Display PortYok
DSub (VGA)Yok
Kulaklık ÇıkışıYok
USB Port (adet)Yok
USB 3.1 (adet)2
Yükseklik AyarıVar
Sağa Sola Döndürme (swivel)Var
Yatay Dikey Döndürme (pivot)Var
Yukarı Aşağı Eğme (tilt)Var
Ağırlık (kg)<8
RenkSiyah
Diğer Özellikler
Stok KoduVP2768A
MarkaViewSonic
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
0766907008968

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.