19,446
21,204

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Marka

aynigun_ucretsiz_kargo
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
409,00 TL
3.409,00 TL
3.049,00 TL
1.669,00 TL
1.229,00 TL
2.129,00 TL
3.849,00 TL
819,00 TL
699,00 TL
Bu kategoride toplam 9 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Oyuncu Aksesuarları

Bilgisayar oyuncu aksesuarları, bilgisayarın fiziksel parçaları veya aksesuarlarıdır. Monitör, klavye ve fare gibi şeyleri içerirler. Ancak, yazıcılar ve tarayıcılar gibi şeyleri de kapsar. Çoğu kişi, bunların genellikle ana bilgisayardan ayrı oldukları düşünüldüğünden, bunların bilgisayar oynatıcı aksesuarları olarak değerlendirildiğini fark etmeyebilir.  Özellikle oyun keyfinin üst düzeyde hissedilmesi noktasında oyuncu aksesuarların üst düzeyde bir etkiyi ortaya koyabildikleri biliniyor.
Oyuncu aksesuarları her zaman üst düzeyde talep gören ürünlerdir. Oyun oynamayı seviyorsanız, bunlar bilgisayarınız için en iyi aksesuarlardır. Hepimizin bildiği gibi oyun sektörü çok hızlı bir şekilde büyüyor. Doğal olarak, talebe ayak uydurmak için her yıl birçok yeni ürün karşımıza çıkıyor. Bu, en sevdikleri oyunları oynarken eğlenmek isteyen oyuncular için özel olarak tasarlanmış aksesuarları içerir. Böylece karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıkar. Oyuncu koltukları, kulaklıklar ve özel mause tasarımları en çok talep gören aksesuarlar arasında yer alır.
Yeni nesil oyuncu aksesuarları, temel olarak bilgisayarınızda oyun oynamayı daha keyifli ve rahat hale getirebilen her şeydir. Kulaklıklar, klavyeler, denetleyiciler ve hatta yazılım programları gibi şeyleri içerebilirler. Günümüzde pek çok farklı türde bilgisayar oyuncu aksesuarları bulunmaktadır. Ancak bunları kendiniz veya başka biri için seçmeye gelince, hangisinin sizin için en iyi işe yarayacağına dair nihai kararınızı vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır.
Bilgisayar oynatıcı aksesuarlarının ana işlevi, bilgisayarınızla bir şekilde etkileşime girmenizi sağlamaktır. Örneğin, bir klavye, programlarınıza bilgi girebilmeniz için üzerine yazmanıza izin verirken, bir fare, herhangi bir zamanda ne yapmak istediğinize bağlı olarak ekranınızda hareket etmenize ve farklı alanlara tıklamanıza izin verir. Bu, yeni dosyalar veya programlar açmaktan veya hatta bu dosyalar ve programların kendilerinde farklı sekmeler arasında hareket etmekten herhangi bir şey olabilir.

Oyuncu Aksesuar Seti

Bilgisayar oyuncusu, kişisel bir bilgisayarda video oyunları oynayan kişidir. Bilgisayar oyuncusu terimi, profesyonel kalitede olduğu düşünülmese bile, video oyunları oynamak için aşırı miktarda zaman harcayan herkes için de kullanılabilir. Bilgisayar oyunu aksesuarları, dünyanın her yerindeki oyuncuların yanı sıra zor bir iş gününden sonra sadece rahatlamak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle oyuncu aksesuar seti modelleri gündeme geldiği zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıkar. Bu durumun doğal sonucu olarak son zamanlarda yeni nesil çözümler ortaya koyabilen tasarımlardan söz edebiliriz.
Bilgisayar aksesuarları klavyelerden mause tasarımların, hoparlörlere ve kulaklıklara kadar değişebilir. Bu öğeler özellikle en sevdikleri oyunları oynayarak saatler geçirenler veya evde bilgisayarlarında film izleyerek veya müzik dinleyerek vakit geçirmekten hoşlananlar için kullanışlıdır. Elbette ki yeni model oyuncu aksesuarları gündeme geldiği zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıktığından tam da istediğiniz özelliklere sahip bir aksesuarı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Bu aşamada hem ürün tercihine hem de marka güvenilirliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oyuncu Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayar oyuncu aksesuarları, en sevdiğiniz oyunlarla deneyiminizi geliştirmek içindir. Mause altlıkları, klavyeler ve kulaklıklardan oyun mauseleri, klavyeler ve sandalyelere kadar her şey olabilirler. Burada bilmeniz gereken ilk şey, herkesin sahip olması gereken belirli bilgisayar oyuncu aksesuarları olmadığıdır. Bazı insanlar diğerlerinden farklı aksesuar türlerini tercih eder. Bu nedenle sizin için en iyi olana karar vermek size kalmıştır.
Bilgisayar oyuncu aksesuarları, oyun deneyiminizi çeşitli şekillerde geliştirebilir. Oyun oynarken konforunuzu artırmak noktasında başarılıdırlar. Bazı oyuncular farkında olmadan saatlerce oyun oynarlar. Bu da duruşlarına veya ellerini zorlamalarına dikkat etmezlerse sağlık sorunlarına neden olabilir. Oyun koltukları veya bilek koruyucuları gibi ergonomik çevre birimleri kullanarak, oyun oynarken vücudunuzdaki yükü azaltabilir ve oyun oynarken genel deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Aksesuarları

Oyuncu koltuğu aksesuarları söz konusu olduğu zaman karşımıza konforlu seçenekler sunan aksesuarlar çıkar. oyuncu koltukları oyuncunun oyun sırasında kendisini rahat hissetmesi amacıyla tasarlanmıştır. Dolayısıyla günümüz itibariyle tasarlanan oyuncu koltuğu aksesuarlarının daha çok konfor noktasında üst düzeyde bir etliye sahip olduklarını ifade edebiliriz. Bir de oyuncu koltuğu aksesuarları, oyun deneyiminin üst düzeyde bir etkide karşımıza çıkması noktasında başarılı oldukları biliniyor. Böylece oyuncu koltuğu aksesuarlarına olan ilgi günden güne artış gösteriyor.

Oyuncu Bilgisayarı Aksesuar Seti

Bilgisayar oyuncuları her zaman konfora ve performansa önem verirler. Bilgisayar oyuncuları video oyunları oynamayı severler, ancak bilgisayarlarını oyunu olabildiğince sorunsuz çalıştıracak şekilde özelleştirmeyi de severler. Bir PC oyuncusuysanız, aksesuarların ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu noktada oyuncu aksesuarları, her oyuncunun bilgisayarlarında oynarken ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Dolayısıyla özellikle oyuncu bilgisayarı aksesuar seti söz konusu olduğu zaman her zaman talep gören bir tasarımın varlığından söz edebiliriz.
Klavyeler, oyuncuların çok oyunculu oturumlar sırasında birbirleriyle iletişim kurmasına ve hatta en son maçlarında neler olduğu hakkında arkadaşlarıyla çevrimiçi sohbet etmesine yardımcı olduğu için her oyun kurulumunun bir diğer önemli parçasıdır! Bugün piyasada tonlarca farklı klavye bulunmaktadır. Dolayısıyla oyuncu bilgisayarı aksesuar seti ürünleri söz konusu olduğu zaman klavyeler karşımıza çıkan ürünler arasında yer alır. Böylece oyun keyfini çok daha üst düzeyde yaşıyor olmanız da mümkün olacaktır.
Oyuncu bilgisayar aksesuarları fare klavye kulaklık gibi ürünlerden oluşmaktadır. En yaygın bilgisayar oynatıcı aksesuarları kulaklıklar, denetleyiciler ve fare altlıklarıdır. Bu aksesuarlar, bilgisayarlarında video oyunları oynayan herkes tarafından kullanılabilir. Bunları kullanmak için belirli bir bilgisayar markasına veya işletim sistemine sahip olmanız gerekmez. Oynadığınız oyunla uyumlu olduğu sürece herhangi bir bilgisayarda çalışırlar.

Oyuncu Aksesuarı Fiyatları Ne Kadardır?

Oyuncu aksesuarları, bilgisayar deneyiminizi geliştirmek için kullanabileceğiniz parça ve aksesuarlardır. Oyun, akış ve diğer etkinliklerinizde yardımcı olabilirler. Oyuncu aksesuarı fiyatları gündeme geldiği zaman karşımıza birbirinden farklı alternatif seçenekler çıkar. Esasında bu durumun oluşmasında oyuncu aksesuarlarının üst düzeyde bir etkiyi ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olmasından kaynaklanmaktadır.
Günümüzde birçok farklı türde bilgisayar oynatıcı aksesuarı bulunmaktadır. Hepsinin farklı özellikleri ve faydaları vardır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı seçmelisiniz. Unutmamak gerekir ki, oyuncuların oyun deneyimini geliştirmek için kullanılır. Bu aksesuarlar ayrı ayrı satılır. Ancak set olarak da oyuncu bilgisayarlarını satın alabilirsiniz. Üstelik oyuncu aksesuarı seti fiyatları çok daha bütçe dostu seçeneklerden oluşmaktadır.

Oyuncu Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Oyuncu aksesuarları, ses kalitesini iyileştirerek ve oyunlarımızla daha etkili etkileşim kurmamız için bize ek araçlar sağlayarak oyun deneyimimizi daha keyifli hale getirmek için kullanılır. Kulaklıklar, çevrimiçi oyun oynarken veya diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak sohbet ederken daha iyi duymamızı sağlarken, denetleyiciler, masa veya masa başında hareketsiz oturmak yerine oyun dünyasında hareket etmemizi gerektiren oyunlar oynarken bize daha fazla seçenek sunar.

Oyuncu Aksesuarları Hangi Özeliklere Sahiptir?

Oyuncu aksesuarları, bir bilgisayarın performansını ve işlevselliğini artırmak için kullanılan küçük ekipman parçalarıdır. Bu aksesuarlar arasında kablolar ve adaptörler, güç kaynakları ve kılıflar bulunur. Bilgisayar oynatıcı aksesuarları, yazıcılar, tarayıcılar ve hoparlörler gibi diğer cihazları da içerebilir. Kablolar ve adaptörler, bilgisayarınızın bileşenlerini birbirine bağlamak için kullanılır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.