Kategoriler
Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir
Üretici/distribütör garantilidir.
Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci | Core i3-10110U |
| Bellek | 8GB |
| Depolama | 256GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Boyut | Mini PC |
| İşletim Sistemi | Windows10 Home |
| Marka | MSI |
| Kullanım Amacı | İş/Kurumsal |
| Boyut | Mini PC |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | 10110U |
| İşlemci Cache (MB) | 4 |
| İşlemci Hızı (GHz) | 2.1 |
| İşlemci Hızı Maks. (GHz) | 4.1 |
| Sistem Belleği (GB) | 8 |
| Maks. Arttılabilir Bellek (GB) | 64 |
| Sistem Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Hızı (Mhz) | 2666 |
| SSD Kapasitesi (GB) | 256 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ekran Kartı Belleği (GB) | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Bellek Türü | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| İşletim Sistemi | Windows10 Home |
| Klavye+Mouse | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Bluetooth | Var |
| HDMI (adet) | 1 |
| Display Port (adet) | 1 |
| USB Type-C (adet) | 1 |
| USB 3.x (adet) | 2 |
| USB 2.x (adet) | 2 |
| Ethernet | Var |
| Güç Kaynağı(W) | 65W |
| Ağırlık (kg) | 1'den az |
| Renk | Beyaz |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | CUBI 5 10M-273TR |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.