18,74
19,739

Medieval Dynasty Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri serimize bir simülasyon oyunu olan Medieval Dynasty Sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz. Medieval Dynasty minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem özellikleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. Bilgisayarım Medieval Dynasty kaldırır mı? PC Medieval Dynasty oynatır mı? diye merak ediyorsan güncel Medieval Dynasty sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Bunun yanı sıra sorunsuz Medieval Dynasty oyunu oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Medieval Dynasty, bir topluluk yaratma, inşa etme ve oluşturma konusundaki temel dürtülerimizi karşılayan muhteşem bir hayatta kalma/işçilik ve şehir yönetimi macera oyunudur. Medieval Dynasty’de savaştan kaçan ve kendi kaderini çizmek isteyen genç bir adamı kontrol ediyorsun. Yalnız, tecrübesiz ve zavallı biri olarak pek çok yetenekte ustalaşacaksın, kurduğun topluluğun lideri olacaksın ve gelecek nesillerde de devam edecek refah düzeyi yüksek bir hanedanlığın kurucusu olacaksın.
 

Yemek bulmak için avlanırken vahşi hayvanlarla karşı kendini savunmak, kaynak toplamak ve ekipman üretmek, ev inşa etmek ve tüm bu sürece katkıda bulunacak bir aile kurarak sıfırdan yeni bir köy oluşturmak gibi çeşitli oyun türlerini içinde bulunduran eşsiz bir oynayış deneyimi seni bekliyor. Kendi mirasını oluşturmak için mücadele verirken zorlu kış şartları ve beklenmedik olaylar yeteneklerini ve ustalığını sınayacak.

PC özelliklerinizi Medieval Dynasty sistem gereksinimleriyle karşılaştırmadan önce bilgisayarınızın güncel aygıt sürücülerine sahip olması gerektiğini unutmayın. Her zaman sürücülerin yalnızca en son çıkan güncel sürümlerini indirmelisiniz. Medieval Dynasty Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.
 

Medieval Dynasty Minimum Sistem Gereksinimleri Neler?

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Intel/AMD Quad Core CPU – 3.0GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
VRAM: 4 GB Video RAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Medieval Dynasty Önerilen Sistem Gereksinimleri Neler?

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel/AMD Quad Core CPU – 4.0GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580
VRAM: 6 GB Video RAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Medieval Dynasty Kaç GB Yer Kaplıyor?

Medieval Dynasty oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 7 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Medieval Dynasty kaç GB yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

01.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.