Kategoriler
Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir
Üretici/distribütör garantilidir.
Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 10 veya üstü |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 429 |
| Bellek (RAM) | 2GB |
| Dahili Depolama | 32GB |
| Ekran Boyutu (inç) | 10.1 inç |
| Kamera Sayısı | 1 |
| SIM Kart Uyumu | Var |
| Marka | Lenovo |
| İşletim Sistemi | Android 10 veya üstü |
| İşlemci | Qualcomm Snapdragon 429 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşlemci Hızı (GHz) | 2.0GHz |
| Bellek (GB) | 2GB |
| Dahili Depolama (GB) | 32GB |
| Artırılabilir Hafıza (GB) | 256GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Ekran Boyutu (inç) | 10.1 |
| Ekran Panel Tipi | HD IPS |
| Ekran Çözünürlüğü (maks. piksel) | 1280x800 |
| Kamera Sayısı | 1 |
| Kamera Çözünürlüğü (MP) | 5 |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| SIM Kart Uyumu | Var |
| Pil Gücü (mAh) | 4850mAh |
| Ağırlık (g) | 480 |
| Renk | Beyaz |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ZA4G0088TR |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.