Kategoriler
Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir
Üretici/distribütör garantilidir.
Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci | Core i5-11400F |
| Bellek | 16GB |
| Depolama | 512GB SSD |
| Ekran Kartı | GTX 1660 SUPER |
| Boyut | Masaüstü |
| İşletim Sistemi | Windows11 Home |
| Marka | Lenovo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Boyut | Masaüstü |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | 11400F |
| İşlemci Cache (MB) | 12 |
| İşlemci Hızı (GHz) | 2.6 |
| İşlemci Hızı Maks. (GHz) | 4.4 |
| Sistem Belleği (GB) | 16 |
| Maks. Arttılabilir Bellek (GB) | 32 |
| Sistem Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Hızı (Mhz) | 2933 |
| HDD Kapasitesi (GB) | Yok |
| SSD Kapasitesi (GB) | 512 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ekran Kartı Belleği (GB) | 6 |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı | GTX 1660 SUPER |
| İşletim Sistemi | Windows11 Home |
| Klavye+Mouse | Kablolu |
| Wi-Fi | Var |
| Bluetooth | Var |
| HDMI (adet) | 1 |
| Display Port (adet) | Yok |
| USB Type-C (adet) | 1 |
| USB 3.x (adet) | 3 |
| USB 2.x (adet) | 4 |
| Ethernet | Var |
| Güç Kaynağı(W) | 380W |
| Ağırlık (kg) | 5-6 arası |
| Renk | Siyah |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 90RE00KGTX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.