Kategoriler
Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir
Üretici/distribütör garantilidir.
Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Ürün config ürünüdür. Bellek, SSD ve HDD değişiklikleri ve yükseltmeleri garanti kapsamı dahilinde tarafımızdan yapılmaktadır. Ürün fatura tarihinden itibaren 2 yıl üretici/marka garantisi altındadır.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 23.8 inç |
| İşlemci | Ryzen7-5700U |
| Bellek | 16GB Bellek |
| Depolama | 512GB SSD |
| Ekran Kartı | AMD Radeon |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Renk | Beyaz |
| Marka | Lenovo |
| Kullanım Amacı | İş/Kurumsal |
| Ekran Boyutu (inch) | 23.8 |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | 5700U |
| Sistem Belleği (GB) | 16 |
| Maks.Bellek (GB) | 16 |
| Sistem Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Hızı (Mhz) | 3200 |
| HDD Kapasitesi (GB) | Yok |
| SSD Kapasitesi (GB) | 512 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ekran Kartı | AMD Radeon Graphics |
| Ekran Kartı Belleği (GB) | Paylaşımlı |
| Çözünürlük | FHD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Ekran Yenilenme Hızı (Hz) | Belirtilmemiş |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Webcam | Var |
| Klavye+Mouse | Kablosuz |
| Wi-Fi | Var |
| Bluetooth | Var |
| HDMI (adet) | 1 |
| Display Port (adet) | Yok |
| USB Type-C (adet) | Yok |
| USB 3.x (adet) | 2 |
| USB 2.x (adet) | 2 |
| Ethernet | Var |
| Ağırlık (kg) | 6-7 arası |
| Renk | Beyaz |
| Series | Beyaz |
| Options | 16GB - 512GB |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | F0G100K7TX-16512 |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.