18,74
19,739

Knight Online Sistem Gereksinimleri

Knight Online kısaca KOUSKOSteam KO sistem gereksinimleri nedir? Knight Online kaç GB, ne kadar yer kaplar, kaç GB RAM ve kaç GB ekran kartı ister, dosya boyutu kaç GB ya da bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşar mıyım? diye merak ediyorsan güncel Knight Online sistem gereksinimleri kendi sistemin ile karşılaştır! Knight Online oyununu sorunsuz oynamak için sistem özellikleriniz aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Bunun dışında Knight Online oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.

Knight Online oyunu kısaltması KO olan Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Ülkemizde global olarak USKO sunucularında oynanmaktadır. Bununla birlikte SteamKO olarak steam oyun platformu üzerinden de oynayabilirsiniz.

Çıkış tarihi:17 Ağustos 2004 (USKO); 2 Haziran 2011 (EUKO)
26 Ocak 2016 (Steam)
Yapımcılar: Mgame Corporation, Noahsystem
Mod: Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun
Geliştiriciler: Mgame Corporation, Noah System
Yayıncılar: NTT Game, Mgame Corporation
 

Knight Online ( USKO ), Karus ve El Morad arasındaki Büyük Savaş! Bu Milletlerden birine bağlılık gösterin ve becerilerinizi MMORPG evrenindeki en iyi PvP sistemlerinden birinde test edin! Knight Online, on yılı aşkın bir süredir sürekli geliştirme aşamasında olan PvP merkezli bir MMORPG’dir! İki ülke, El Morad ve Karus, Adonis Kıtasının egemenliği için sonsuz bir mücadeleye kilitlendi. Mevcut iki fraksiyondan birini seçme ve şan ve şeref getirme kararı ile karşı karşıya kalacaksınız. günün her saatinde belirlenen PvP Bölgeleri içindeki sabit aksiyon dolu PvP savaşları. Bununla birlikte Knight Online Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Knight Online Kaç GB Yer Kaplıyor?

Knight Online veya kısaca KO oyununu bilgisayarınıza indirip kurulumunu yapabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, tüm güncelleştirmeler dahil dosya boyutu olarak 2 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Knight Online kaç GB yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Knight Online Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 3 600MHz or better
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: 3D Acceleration
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Knight Online Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3 2120 – 3.1 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 128-bit
VRAM: 2 GB VRAM
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Knight OnlineKO oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Dolayısıyla Knight Online oyununu bilgisayarınızda açıp oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bunu karşılamadığı taktirde Knight Online oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar yaşayabilirsiniz. Knight Online oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri, Knight Online – KO dosya boyutu, kaç GB yer kaplar, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister, kaç GB depolama alanı ya da kaç GB internet yer gibi sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz, Knight Online oynamak için gerekli olan sistem özellikleri bilgi sayfası.

01.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.