18,762
19,811

Insurmountable Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri serimize yalnız takılan bir dağcı olarak oynayacağın Insurmountable Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Insurmountable minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Yalnız takılan bir dağcı olarak farklı arazilerde gez ve tırmanmanın sayısız tehlikesine karşı koy! Riskli bir ortamda birçok zorlu tercih seni bekliyor. Aşılmaz yüksekliklerin üstesinden gelerek dağın yukarısına çık ve aşağısına in!
Insurmountable, oyuncunun yüksek dağların üstesinden gelmesi gereken, ölünce en baştan başlanan ve her yeni oyunda farklı bir ortamla karşılaşılan bir macera roguelike oyunudur. Yöntemsel olarak oluşturulmuş çevre sayesinde hiçbir oyun bir öncekine benzemez. Yaşamsal değerlerinin kritik seviyeye düşmediğinden emin olarak tırmanıcının daima canlı olduğundan emin ol. Bu görev dinamik bir hava sistemi, gündüz/gece değişimi ve yolun nereye çıkacağını asla bilemeyeceğin rastgele oluşturulan olayların bolluğu sayesinde daha da zorlaşıyor. Kararların sonucu etkiler… En ufağı bile. Çünkü her şey senin sonun olabilir.
 

Insurmountable Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows (64-32 Bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 / AMD FX-6300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon R7 260x
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Insurmountable Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon RX 480
 • VRAM: 6 GB VRAM
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Insurmountable Kaç GB Yer Kaplar?

Insurmountable oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 4 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Insurmountable kaç GB yer kaplar sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Insurmountable Kaç GB RAM?

Insurmountable oyununu PC’de çalıştırıp oynayabilmek için sisteminizde en düşük kullanılabilir 8 GB RAM boyutu olmalıdır. Ancak daha iyi bir oyun deneyimi ve daha iyi bir performans alabilmeniz için sisteminizde minimum 12 GB RAM bulunmalıdır. Insurmountable Kaç GB RAM istiyor sorusunu kısaca bu şekilde cevaplayabiliriz.

Insurmountable Kaç GB Ekran Kartı?

Insurmountable oyununu PC’de en düşük grafik ayarlarında oynayabilmeniz için gerekli olan ekran kartı en az 2 GB VRAM boyutuna sahip olmalıdır. Insurmountable yüksek grafik ayarlarında oynamak için veya daha iyi performans almak için minimum 6 GB VRAM özelliklerine sahip ekran kartı tercih edilmelidir. Insurmountable Kaç GB Ekran Kartı istiyor sorusunu da kısaca bu şekilde cevaplayabiliriz.

Insurmountable oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bilgisayarım Insurmountable Kaldırır mı? Insurmountable Oynatır mı? diye merak ediyorsan Sistem Özelliklerini Insurmountable Sistem Gereksinimleri ile karşılaştır. Sonuç olarak Insurmountable oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Insurmountable oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Insurmountable oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.

01.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.