TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,937
35,359

HP LaserJet Enterprise MFP M430f Çok Fonksiyonlu 3PZ55A Lazer Yazıcı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

1.409,00 TL
539,00 TL
539,00 TL

3PZ55A

 

HP LaserJet Enterprise MFP M430f Çok Fonksiyonlu 3PZ55A Lazer Yazıcı

3PZ55A


3PZ55A

 


Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Bu yazıcı, sadece yeni veya yeniden kullanılmış bir HP çipi olan kartuşlarla çalışmak üzere tasarlanmıştır ve HP ürünü olmayan bir çip kullanan kartuşları engellemek için dinamik güvenlik önlemleri kullanır. Düzenli ürün yazılımı güncelleştirmeleri, bu önlemlerin etkinliğini sürdürecek ve daha önce çalışır durumda olan kartuşları engelleyecektir. Yeniden kullanılmış bir HP çip, yeniden kullanılmış, yeniden üretilmiş ve yeniden doldurulmuş kartuşların kullanımına olanak sağlar. Daha fazlası: http://www.hp.com/learn/ds

 

 


3PZ55A

 

Kullanımı ve yönetimi kolay


Kendinize ekstra yük bindirmeden çalışma gruplarını başarıya hazırlayın. Basit kullanım ve yönetim için tasarlanmış kompakt bir MFP kullanarak BT'ye ihtiyaç duyduğu filo genelinde kontrolü sağlarken insanların işleri nerede olursa olsun halletmesine yardımcı olun.

 

 

HP'nin en güvenli baskı ürünü

"
Her zaman koruma altında ve sürekli olarak tehditleri durdurmaya devam ederken bir yandan da yeni tehditleri tanıyacak şekilde uyarlandığından HP yazıcılarda olağanüstü bir güvenlik bulunur.

 

 

"
3PZ55A

 

Çalışma gruplarına güç kazandıran geliştirilmiş üretkenlik


Günümüzün hızlı, çevik ve bağlantılı çalışma biçimlerini destekleyen, kolaylaştırılmış bir MFP ile işbirliğini ve üretkenliği kolaylaştırın. İşletmelerin her gün ihtiyaç duyduğu net metin ve grafikler içeren belgeleri basın, ayrıca kolayca tarayın ve kopyalayın.

 

 

Sürdürülebilirlik akıllı çalışmaktır


Kaynak yönetimi iş için çok önemlidir ve verimlilik herkesin sorumluluğudur. Bu kompakt MFP mümkün olan her yerde tasarruf sağlarken insanların görevlerini çabucak tamamlamasına yardımcı olmak ve düşük enerji tüketimi için tasarlanmıştır.

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu3PZ55A
MarkaHP
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
0193905205479

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.