32,876
35,174

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?


Sepetist.com , on yılı aşkın bilişim sektörünün dağıtıcı, üretici kademelerinde yöneticilik dahil farklı pozisyonlarda çalışmış kurucu ve çalışanları ile 2021 yılında kurulmuş olan bir yeni nesil online perakende şirketinin alışveriş platformudur.

Kuruluş amacımız güçlü teknolojik altyapımız ile yetkili satıcısı olduğumuz markalarımızın ürünlerini, çoklu online satış kanalarımızda, uzman bilgimiz ile listeleyerek ve müşterilerimize direkt olarak yetkili distribütörlerden aynı gün kargo ile ürünlerimizi sevk ederek memnuniyetlerini sağlamaktır.

Teknolojik ürünlerde zamanın gerisinde kalmak istemeyen müşetilerimize en bol seçeneği, en uygun fiyatla, en doğru kampanyayla sunmak uzmanlığımızdır.

Şirketimizin satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler marka/yetkili distribütör garantisi altındadır ve gönderimler entegrasyon altyapımız ile distribütörlerden garantili ve kapalı kutu olarak yapılmaktadır.

Müşterilerimizin en son teknoloji ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamak, her alışverişlerinde bize olan güvenini daha da güçlendirmek için satış öncesinde ve sonrasında büyük çaba göstermekteyiz.
 

ONLINE SATIŞ
KANALLARIMIZ

 
Sepetist çiçeksepeti sepetist logo gittigidiyor sepetist logo hepsiburada sepetist logo
n11 sepetist logo trendyol sepetist logo turkcell sepetist logo vodafone sepetist logo

* Linklere tıklandığında sitemizden ayrılarak ilgili platformdaki mağazamıza yönlendirileceksiniz.


 

MARKALARIMIZ

 
Asus Logo Corsair Logo Elgato Logo HP Logo
Lenovo Logo Logitech Logo MSI Logo ViewSonic Logo

*Sadece Online Yetkili Satıcı olduğumuz markalar listelenmiştir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.