18,74
19,739

Final Fantasy VII Remake Sistem Gereksinimleri

” Final Fantasy VII Remake “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Final Fantasy VII Remake kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Final Fantasy VII Remake sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Final Fantasy 7 Remake oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Final Fantasy 7 Remake oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Final Fantasy VII Remake Nedir?

Final Fantasy VII Remake PlayStation 4 için Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun 1997 PlayStation oyunu Final Fantasy VII bir versiyonudur. Square Enix, oyunu ilk bölüm 10 Nisan 2020’de piyasaya sürülecek şekilde epizodik taksitlerle piyasaya sürmeyi planlıyor.

Çıkış tarihi: 10 Nisan 2020
Motor: Unreal Engine
Mod: Tek oyunculu oyun
Yazar: Kazushige Nojima
Platform: PlayStation 4
Geliştiriciler: Square Enix, SQUARE ENIX CO., LTD.

Final Fantasy VII Remake, Dünya, gezegenin yaşam gücünü mako enerjisi halinde kontrolü altında tutan bir şirket olan Shinra Electric Power Company’nin hâkimiyetinde. Midgar kentinde, Shinra’nın elit SOLDIER biriminin eski üyesi ve artık bir paralı asker olan Cloud Strife, kendisini bekleyen inanılmaz sonuçtan bihaber, Avalanche isimli direniş grubuna destek oluyor.FINAL FANTASY VII REMAKE unutulmaz karakterleri, hayretlere düşüren hikâyesi ve efsanevi savaşlarıyla akıllara kazınan orijinal oyunun bir tekrar yapımı. FINAL FANTASY VII REMAKE projesinin bu ilk, bağımsız oyununun hikâyesi, ekibin Midgar’dan kaçışını konu alıyor ve orijinal FINAL FANTASY VII’de Midgar’da yaşanan olayları daha derinlemesine işliyor. Final Fantasy VII Remake Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-8320 – 3.3 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 380
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-6700K veya AMD Ryzen R5 1600 – 4.0 GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX Vega 56
 • VRAM: 8 GB VRAM
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Final Fantasy 7 Remake oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Final Fantasy 7 Remake Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Final Fantasy VII Remake oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Final Fantasy VII Remake oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Final Fantasy 7 Remake dosya boyutu ?, Final Fantasy VII Remake kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Final Fantasy VII Remake ne kadar yer kaplar ? Final Fantasy VII Remake sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Final Fantasy VII Remake oynatır mı ?, Final Fantasy VII Remake kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

12.11.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.