18,762
19,811

Drug Dealer Simulator Sistem Gereksinimleri


” Drug Dealer Simulator “
 oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Drug Dealer Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Drug Dealer Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Drug Dealer Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Drug Dealer Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Drug Dealer Simulator Nedir?

Drug Dealer Simulator, Uyuşturucu Satıcısı Simülatörü. Hiç yasal ve ahlaki sonuçları olmadan kendi suç imparatorluğunuzu genişletmeyi düşündünüz mü? BENZET ET !. Şimdi nihayet uyuşturucu ticareti işinin karanlık sokaklarına girebileceksiniz! Bir sokak işi beyni veya acımasız bir gangster olun – bu size kalmış!

TÜR: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
GELİŞTİRİCİ: Byterunners Game Studio
YAYINCI: Movie Games S.A., PlayWay S.A.
ÇIKIŞ TARİHİ: Q1 2020

Drug Dealer Simulator, Kaçak kartelleri dış kartellerden alın, polisten kaçının, saklanma yeri düzenleyin. Tekil müşterilere küçük miktarlarda satış yapın veya çetelerle büyük anlaşmalar yapın. Unutma, akıllı olmalısın, sinsi olmalısın. Düşmanlar her köşede gizleniyor ve DEA asla uyumuyor. Bu dünyada sadece güç, para ve saygı istemiyorsunuz. Güçlü müttefikler ya da büyük düşmanlar ya da her ikisini birden yapabileceğiniz için eylemlerinize dikkat edin. Müvekkillerinizi sıkmayın … doğru insanlarla işbirliği yapın, yakalanmayın ve servetinizi harcamak için yeterince uzun yaşayabilirsiniz! Drug Dealer Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (32 & 64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2500 veya AMD FX 4100 – 3.30 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 780 GTX veya AMD Radeon Radeon R7 260X
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (32 & 64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-7700 veya AMD Ryzen 5 2600 – 3.50 GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 960 GTX veya AMD Radeon Radeon RX 560
 • VRAM: 4 GB VRAM
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Drug Dealer Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Drug Dealer Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Drug Dealer Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Drug Dealer Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Drug Dealer Simulator dosya boyutu ?, Drug Dealer Simulator kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Drug Dealer Simulator ne kadar yer kaplar ? Drug Dealer Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Drug Dealer Simulator oynatır mı ?, Drug Dealer Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

22.10.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.