18,762
19,811

Diablo Immortal Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri serimize yepyeni, mobil, MMORPG oyunu olan Diablo Immortal Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. Diablo Immortal android ve iOS sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken android ve iOS sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir.

Diablo Immortal, Diablo serisinde mobil cihazlar için tasarlanmış, oynaması ücretsiz bir video oyunudur. Devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu, Diablo II ve Diablo III olayları arasında gerçekleşir. Artık meleklerin ve iblislerin ölümlü diyarın egemenliği için sonsuz bir savaş yürüttüğü devasa çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) olan Sanctuary’nin kabus diyarını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin.
 

Bozulmuş Worldstone’un parçalanmış parçalarını toplamak ve Lord of Terror’ün geri dönmesini önlemek için destansı bir görevde sayısız diğer oyuncuyla güçlerinizi birleştirin. Diablo hayranları ve yeni oyuncular, iblis ordularıyla çarpışacakları, destansı ganimetler toplayacakları ve hayal edilemez bir güç kazanacakları uçsuz bucaksız bir açık dünyada bir maceraya atılacaklar.

Oynaması tamamen ücretsiz olan Diablo Immortal oyununu mobil cihazlarınızda sorunsuz indirip oynayabilmek için gerekli olan android, iOS minimum ve önerilen sistem özellikleri aşağıdadır.
 

Diablo Immortal Kaç GB Yer Kaplıyor?

Diablo Immortal oyununu Android ve iOS cihazlarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 4 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği Diablo Immortal kaç GB yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Diablo Immortal Android Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Android OS 5.0 (Lollipop) veya daha üzeri
  • İşlemci: Snapdragon 670 / Exynos 889
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Adreno 615 / Mali-G71 MP20
  • Depolama: 4 GB boş alan

Diablo Immortal iOS Sistem Gereksinimleri

  • iPhone: iOS 11.0 veya daha üzeri
  • iPad: iPadOS 11.0 veya daha üzeri
  • iPod touch: iOS 11.0 veya daha üzeri
  • Depolama: 3.1 GB boş alan

01.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.