18,764
19,738

Dead Space 3 Sistem Gereksinimleri


” Dead Space 3 “
 oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Dead Space 3 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Dead Space 3 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Dead Space 3 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Dead Space 3 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Dead Space 3 Nedir?

Dead Space 3 Visceral Games tarafından geliştirilen ve Elektronik Sanatlar tarafından yayınlanan bir bilim kurgu hayatta kalma korku aksiyon-macera video oyunudur. E3 2012’de ilan edilen ve Şubat 2013’te uluslararası piyasaya sürülen Dead Space 2’nin devamı ve Dead Space serisinin üçüncüsü.

Çıkış tarihi: 5 Şubat 2013
Geliştirici: Visceral Games
Seri: Dead Space
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows
Türler: Hayatta kalma-korku oyunu, Üçüncü şahıs nişancı, Aksiyon-macera oyunu

Dead Space 3, Isaac Clarke ve Sgt ile buzlu Tau Volantis gezegenine uzayda yolculuk yapın. John Carver Necromorph salgınının kaynağını keşfetmek ve yok etmek için. Nihai özelleştirilmiş silahlar ve hayatta kalma araçları oluşturmak için hammaddeler ve süpürme parçaları için zorlu ortamı tarayın – Issac ve Carver’ın gezegeni canlı hale getirmeyi umuyorsa onlara ihtiyacınız olacak. Nekromorflar bu sefer karşılaşacakları düşmanlardan sadece bir tanesidir. Çığları, hain buz tırmanışlarını, şiddetli vahşi doğayı ve yaklaşan kıyametten insanlığı kurtarma görevinizde daha ölümcül, daha gelişmiş düşman ordusunun üstesinden gelin. Dead Space 3 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
 • İşlemci: Intel / AMD 2.8 GHz işlemci
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 / ATI X1600 Pro
 • Depolama: 10 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel / AMD 3.0+ GHz işlemci
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT710 / AMD Radeon R7 240
 • Depolama: 10 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 9.0c

Dead Space 3 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Dead Space 3 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Dead Space 3 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Dead Space 3 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Dead Space 3 dosya boyutu ?, Dead Space 3 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Dead Space 3 ne kadar yer kaplar ? Dead Space 3 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Dead Space 3 oynatır mı ?, Dead Space 3 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

10.10.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.