18,74
19,739

Cyber Knights: Flashpoint Sistem Gereksinimleri

” Cyber Knights: Flashpoint “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Cyber Knights: Flashpoint kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Cyber Knights: Flashpoint sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Cyber Knights: Flashpoint oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Cyber Knights: Flashpoint oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Cyber Knights: Flashpoint Nedir?

Cyber ??Knights: Flashpoint, PC (Windows, Mac, Linux) ve mobil (Android, iOS) için sıra tabanlı bir takım taktikleri RPG’sidir. … Oyun, gizlilik, hackleme ve gergin mücadele gibi taktik unsurları temel oluşturma, iletişim yönetimi ve derinlemesine kadro özelleştirmesi gibi stratejik özelliklerle birleştiriyor.

BAŞLIK: Cyber Knights: Flashpoint
TÜR: Bağımsız Yapımcı, RYO
GELİŞTİRİCİ: Trese Brothers
YAYINCI: Trese Brothers
ÇIKIŞ TARİHİ: 2021

En yüksek teklifi veren için çalışan gölge paralı askerlerden oluşan bir şirketi komuta ederken 2231’in distopik cyberpunk geleceğini keşfedin. Cyber ??Knights, zengin bir klasik ve yeni mekanik çekirdeği etrafında önemli karakter gelişimi ve dolaylı hikaye seçimleriyle dolu bir dünyayı sarıyor. Oyun, gizlilik, hackleme ve gergin savaş gibi taktik unsurları temel oluşturma, iletişim yönetimi ve derinlemesine kadro özelleştirmesi gibi stratejik özelliklerle birleştiriyor. Cyber ??Knights sizi 2231’in karanlık geleceğinde benzersiz bir cyberpunk dünyasına ve merc ekibinizin sürükleyici insan hikayelerine girmeye ve keşfetmeye davet ediyor. Cyber Knights: Flashpoint Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel / AMD Dual Core – 1.2 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel / AMD Quad Core – 2.4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • VRAM: 8 GB VRAM
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cyber Knights: Flashpoint oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Cyber Knights: Flashpoint Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Cyber Knights: Flashpoint oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Cyber Knights: Flashpoint oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Cyber Knights: Flashpoint kaç GB ekran kartı ister?, Cyber Knights: Flashpoint kaç GB RAM ister?, Cyber Knights: Flashpoint kaç GB yer tutar?, Cyber Knights: Flashpoint dosya boyutu ?, Cyber Knights: Flashpoint kaç GB ?, Cyber Knights: Flashpoint ne kadar yer kaplar ? Cyber Knights: Flashpoint sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Cyber Knights: Flashpoint oynatır mı ?, Cyber Knights: Flashpoint kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

10.10.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.