TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

33,12
36,028

Corsair Elgato 10GAT9901 Stream Deck XL Yayın Konrolcüsü

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

259,00 TL
4.929,00 TL
559,00 TL

10GAT9901

 

Corsair Elgato 10GAT9901 Stream Deck XL Yayın Konrolcüsü

Corsair Elgato Stream Deck XL 10GAT9901


Stream Deck XL, araçlarınızı entegre eder ve sahneleri, medyayı ve ses kaynaklarını otomatik olarak algılamaya yardımcı olarak bir tuşa dokunarak kontrol edilmelerini sağlar. 32 LCD tuş, bir dizi eylemi başlatacak şekilde programlanabilir, tek dokunuşla dokunsal işlem sahneleri değiştirmenize, medya başlatmanıza, sesi ayarlamanıza ve daha fazlasına olanak tanır. Akışlar ayrıca GIF'ler, resimler, videolar, ses klipleri, giriş ve çıkış grafikleri ile kişiselleştirilebilir. Stream Deck, macOS 10.11 ve sonraki sürümlerin yanı sıra Windows 10 (64 bit) ile uyumludur. Ana sisteminizle bağlantı, birlikte verilen USB Type-C - USB Type-A kablosu kullanılarak gerçekleştirilir. Son olarak, Stream Deck XL'i erişilebilir tutmak için ayarlanabilir bir stand dahildir.

 

 


10GAT9901

 


Gelişmiş canlı prodüksiyon: En sevdiğiniz araçları ve platformları kolayca kontrol edin

32 özelleştirilebilir tuş: Bir dokunuşla anında sınırsız eylemi tetikleyin. Arayüz: USB 3.0

Güçlü entegrasyonlar: Elgato Game Capture, OBS, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer, Spotify, Philips Hue, Vmix, VoiceMod ve daha fazlası

Tek dokunuşla kullanım: Değiştirin, sahneler yapın, medya başlatın, kameraları değiştirin, aydınlatmayı değiştirin, sesi ayarlayın, tweet gönderin - herhangi bir şey

Görsel geri bildirim: komutunuzun yürütüldüğünü bilin

10GAT9901

 

Ekstra Kontrol için Ekstra Büyük


Stream Deck XL, içeriğinizi optimize etmek için stüdyo düzeyinde kontrol sağlar. Üretim değerinizi artırmak için zaman kazandıran entegrasyonlara erişin.

 

 

Ölçütü Daha da Yüksek Hale Getirir


Genişletilmiş 8x4 ızgara, her biri net net çözünürlük ve sıvı oynatma olmak üzere toplam 32 LCD tuş sağlar. Hepsini statik veya dinamik simgelerle kolayca özelleştirebilirsiniz. Tek dokunuşla dokunma kontrolünün keyfini çıkarın ve her komutunuzu onaylamak için anında görsel geri bildirim alın. Stream Deck XL, sağlam ve rahat bir açıda tutan kaymaz manyetik bir standa sahiptir.

 

 

Akış Merkeziniz


Akışa başlayın. Ses seviyelerini ayarlayın ve mikrofonunuzu sessize alın. Tweak aydınlatma. Kameraları değiştirin. Alt üçte birini uygulayın. Sahneleri değiştirin. Ara ekranınızı etkinleştirin. Ekrandaki videoları, görüntüleri, GIF'leri ve ses alıntılarını tetikleyin. Ve canlı akışınızı imza çıkışınızla tamamlayın. Tüm bunlar Stream Deck XL ile yapılabilir.

 

 

Sorunsuz Entegre


İster Elgato Game Capture, OBS, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer veya başka bir platform kullanın, Stream Deck XL araçlarınızı entegre eder ve sahnelerinizi, medyanızı ve ses kaynaklarınızı otomatik olarak algılar. Akışınızı anında anında düzenleyebilir ve sosyal medya ağlarınızla da etkileşime geçebilirsiniz.

 

 

Tüm Sisteminizle Çalışır


Klavye kısayollarını unutun ve kısayol tuşlarını kullanın. Makrolarınızın nerede olduğunu bildiğiniz için uygulamaları ve web sitelerini başlatın, klasörleri açın, önceden oluşturulmuş metinlere erişin, hatta video düzenleme, grafik tasarım ve ses üretimi iş akışınızı düzene sokun.

 

 

Tamamen Özelleştirilebilir


İşlemleri tuşlara sürükleyip bırakın ve hazır simgeleri atayın veya kendinizinkini kullanın. 32 anahtar yeterli değil mi? İstediğiniz kadar eylem toplamak için anahtarları klasörlere dönüştürün.

 

 

Neye ihtiyacınız olduğunu bilir


Bir an canlı ve diğeri klip düzenliyor, promosyon kaydediyor ve kanalınızı pazarlıyor. Farklı görevler için farklı tuş düzenleri ile sınırsız Akıllı Profiller oluşturun ve iş akışınızı güçlendirirken bunları değiştirin. Veya Stream Deck XL'yi, tuş düzenlerini sizin için otomatik olarak değiştirecek şekilde ayarlayın.

 

 

Tetikleyici Zincir Reaksiyonları


Giriş sahnenize başlamak, canlı olduğunuzu tweetlemek ve sohbetinize hoş geldiniz mesajı göndermek için neden birden fazla tuşa dokunun? Tek bir tuşa sınırsız işlem atayın ve hepsini bir dokunuşla başlatın. Aralıklarla ayrı ayrı sırayla. Veya birlikte, aynı anda.

 

 

Asla Gelişmeyi Durdurmaz


Spotify, Philips Hue, NVIDIA Share, VoiceMod - Stream Deck SDK sayesinde daha fazla entegrasyon gelmeye devam ediyor.

 

 


10GAT9901

 

Min Sistem Gereksinimi:

  • Windows 10 (64 bit)
  • macOS 10.11

Teknik Özellikler:

  • Ağırlık        410 g
  • Arayüz      USB 3.0
  • boyutlar   182 x 112 x 34 mm
  • Tuşlar        32 adet özelleştirilebilir LCD tuş

Kutuda Ne var?

  • Elgato Stream XL
  • USB Tip-C - USB Tip-A Kablosu
  • Ayarlanabilir Stand
Diğer Özellikler
Stok Kodu10GAT9901
MarkaElgato
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
840006610373

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.