19,446
21,204

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

aynigun_ucretsiz_kargo
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
619,00 TL
309,00 TL
389,00 TL
609,00 TL
769,00 TL
199,39 TL
1.499,00 TL
459,00 TL
239,00 TL
359,00 TL
Bu kategoride toplam 10 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Bilgisayar çantası, kişisel bilgisayarları ve dizüstü bilgisayar veya netbook gibi ilgili ekipmanı tutmak için kullanılan taşınabilir bir çanta tasarımıdır. Bilgisayar çantaları genellikle içindekileri dış etkenlerden korumak, aksesuar taşımak için ek alan sağlamak ve evrak çantası veya sırt çantası işlevi görmek üzere tasarlanır. Birçok modelde taşınabilirlik için omuz askısı da bulunmaktadır. Bilgisayar sırt çantası modelleri de son zamanlarda üst düzeyde bir tasarımla dikkatleri üzerine çekmektedir.
Bilgisayar sırt çantası, vücuda takılabilen bir çanta türüdür. Bir bilgisayar sırt çantası tipik olarak dizüstü bilgisayarlar, kitaplar ve diğer sarf malzemeleri gibi eşyaları saklamak için bir veya daha fazla bölme içerir. Bilgisayar sırt çantaları genellikle bisiklet veya motosiklet sürerken kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar çantası kadın modelleri de son zamanlarda sıklıkla talep gören modeller arasında yer almaktadır.
Bilgisayar çantası modelleri, dizüstü bilgisayarları ve diğer bilgisayar aksesuarlarını taşımak için tasarlanmıştır. Genellikle dayanıklı kumaşlar kullanılarak yapılırlar ve farklı eşyaları saklamak için birden fazla cebe, torbaya ve bölmeye sahiptirler. Bilgisayar çantalarının çoğu omuza takılmak üzere tasarlanmıştır ve çeşitli vücut tiplerine uyacak şekilde ayarlanabilen kayışlara sahiptir.  Yeni model bilgisayar çantası modelleri üst düzeyde bir etkiye sahip olan ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.
HP bilgisayar çantası modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birden fazla seçenek çıkmaktadır. HP 14V32AA 14" Notebook El Çantası kullanım konforuna sahip olan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine HP 2Z8P4AA 15.6" Notebook El Çantası da kendine özgü tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında HP bilgisayar çantası modellerinin her zaman üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu aşamada bilgisayar çantası tercihlerinde dikkat etmeniz her zaman önerilmektedir.

Bilgisayar Çantası Alırken Dikkat Edilecekler

Yeni bir bilgisayar çantası alıyorsanız, satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey vardır. Günümüz itibariyle bilgisayar çantası alacaksanız aşağıdaki kriterlere dikkat ediyor olmanız her zaman önerilmektedir;
  • Çantanın boyutu
  • Çantanın dayanıklı olması
  • Çantanın iç dizaynı ve bölmeleri
Boyut, yeni bir bilgisayar çantası satın alırken önemli bir faktördür. Çünkü cihazlarınızı ve aksesuarlarınızı saklamak için ne kadar alana sahip olacağınızı belirler. Çantanın tüm temel ihtiyaçlarınız için yeterli alana sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz! Ancak taşımak için çok hacimli veya ağır olmayacak kadar fazla değildir!
Dayanıklılık, yeni bir bilgisayar çantası satın alırken bir diğer önemli faktördür. Çünkü cihazınızın profesyonel bir teknisyen tarafından değiştirilmesi veya onarılması gerekmeden önce ne kadar süre dayanacağını belirler. Dizüstü bilgisayarınızın veya tabletinizin aşınma ve yıpranma nedeniyle onarıma ihtiyaç duymadan önce mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını istiyorsanız, kumaş veya kanvas yerine deri veya balistik naylon gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış bir tane seçmelisiniz.
Bilgisayar çantalarının iç dizaynı ve bölmeleri de dikkat edilmesi gereken bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda bilgisayar çantasının içerisindeki bölmeler, kullanıcıların cihazlarını düzenlemesine olanak tanır. Bütün bu bilgiler ışığında bilgisayar çantalarını almadan önce kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız her zaman önerilmektedir. Bu sayede kaliteli bir ürün satın alabilirsiniz.

Bilgisayar Çantası Fiyatları Ne Kadardır?

Bilgisayar çantası, dizüstü bilgisayarı taşımak için tasarlanmış bir çantadır. Bilgisayar çantasının en yaygın kullanımı seyahat veya iş amaçlıdır. Ancak okul veya günlük kullanım için tasarlanmış sırt çantaları da vardır. Bilgisayar çantalarının farklı özellikleri içerdiğini rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır. Tam da bu noktada bilgisayar çantası fiyatları bilgisayar çantasının kullanım özelliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Günümüz itibariyle bilgisayar çantası fiyatları gündeme geldiği zaman 300 Türk Lirasından 2 bin 500 Türk Lirasına kadar farklı seçeneklerden de söz edebiliriz. Bu noktada bilgisayar çantalarının fiyatlarının farklı nedenlere bağlı olarak sürekli bir şekilde güncellendiklerini de ifade edebiliriz. Dolayısıyla bu durumun doğal sonucu olarak iyi bir bilgisayar çantasını uygun fiyatlı bir şekilde almak isterseniz, kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz.

Dizüstü Bilgisayar Çantası Modelleri

Son zamanlarda dizüstü bilgisayar çantası modellerine olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bundan dolayıdır ki bilgisayar çantalarını satın almadan önce kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz. Bilgisayar sırt çantası satın alırken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. İhtiyaçlarınıza göre en uygun boyutu seçmeniz her zaman önerilmektedir. Bütün gün yanınızda taşıyacaksanız, her şeyi alacak kadar büyük ama çok büyük olmayan bir tane seçmelisiniz. Şayet çok fazla taşımayı planlamıyorsanız, yalnızca dizüstü bilgisayarınıza ve aksesuarlarınıza uyacak daha küçük bir şey almalısınız.
Bilgisayar çantası erkek modelleri de farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla bu tarz bir ürünü satın alırken de dikkatli bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz. Bu noktada bilgisayarınızı korumanız önemliyse, çanta yanlışlıkla düşse veya bir insan kalabalığı içinde başka biri tarafından üzerine basılsa bile, her tarafı dolgulu ve her şeyi içeride tutan kayışları olan çantaları aramalısınız. Bu aşamada üst düzeyde güvenli kullanım özelliğine sahip olan çantaları tercih etmekte fayda vardır.
Lenovo bilgisayar çantası modelleri son zamanlarda üst düzeyde kaliteyi ortaya koyan bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Lenovo ThinkPad 4X40L45611 15.6" Active Notebook Sırt Çantası gibi ürünler tam da bu noktada mükemmel seçenekleri beraberinde getirmektedir. Bir de Lenovo ThinkPad Professional 4X40Q26384 15.6" Notebook El Çantası modellerinin üst düzeyde bir kullanım özelliğine sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu aşamada bilgisayar çantalarını satın almadan önce mutlaka bu tarz ürünlerin kullanım özelliklerine dair kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz.
Bir bilgisayar çantası sırt tasarım ürünlerini satın almaya gelince, birçok farklı seçeneğiniz vardır. Dikkate alınması gereken ilk şey, dizüstü bilgisayarınıza ve diğer eşyalarınıza sığabilecek bir sırt çantası isteyip istemediğiniz veya sadece bilgisayarınızı tutacak bir dizüstü bilgisayar çantası isteyip istemediğinizdir. Bu aşamada deri bilgisayar çantası modellerinin harika seçenekleri beraberinde getirdiğini de rahatlıkla ifade edebiliriz. Bütün bu bilgiler doğrultusunda bilgisayar çantaları günümüz itibariyle çok daha kaliteli bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Su Geçirmez Bilgisayar Çantası Modelleri

Günümüz itibariyle su geçirmez bilgisayar modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birden fazla seçeneğin çıkacağından rahatlıkla söz edebiliriz. Bu aşamada 14 inç bilgisayar çantaları için de yeni nesil çözümlerin varlığından söz edebiliriz. Bir de bilgisayar sırt çantası kadın modellerinin de düzeyde tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çektiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu arada tüm elektronik eşyalarınız ve belgeleriniz için bilgisayar çantanızı kullanmak istiyorsanız, büyük bir sırt çantası almanızı öneririz. Dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz, telefonunuz ve diğer önemli eşyalarınız için yeri olan bir tane alabilirsiniz.
Monster bilgisayar çantası modelleri her zaman gözde tasarımlar arasında yer alan ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüz koşullarında bir bilgisayar çantası satın almak söz konusu olduğunda birçok seçenek vardır. Bilgisayar çantalarını çeşitli boyut, renk ve desenlerde alabilirsiniz. Sizi yıllarca götürecek bir çanta arıyorsanız, çanta tercihine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada bilgisayar çantası aldığını platformun da alanında uzman olmasına dikkat etmelisiniz!
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.