18,74
19,739

Border Officer Sistem Gereksinimleri


” Border Officer “
 oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Border Officer kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Border Officer sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Border Officer oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Border Officer oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Border Officer Nedir?

Border Officer, Sınır Görevlisi. Genellikle burada herkes işsizdir. Ama şans eseri bir işin var. Devlet için çalışacaksın. Ailenizdeki herkes hasta ya da işsiz, sadece siz yardım edebilirsiniz.

Geliştirici: Cocopo
Yayıncılar: Cocopo, Cheesecake
Platformlar: Android, Microsoft Windows
Çıkış Tarihi: 19 Temmuz 2019
Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon

Border Officer, Genelde herkes burada işsizdir. Ama şans eseri bir iş buldun. Devlet için çalışacaksın. Ailenizdeki herkes hasta veya işsiz, sadece onlara yardım edebilirsiniz. Sen göçmen bir subaysın. Devlet sana bir araba ve bir ev verdi. Bütün ekonomi senin elinde. Maaşınızı en verimli şekilde harcamak zorundasınız. Bazen hayatta kalmak için bazılarını feda etmeniz gerekir. Devlet işlerine karışmak istiyorsanız gizli organizasyona katılabilirsiniz. İsterseniz sadece ailenin refahı için çalışabilirsiniz. Şansınıza güveniyorsanız, şans oyunları bakımından zengin olabilirsiniz. Stavronzkaya’ya kimlerin girip kimin giremeyeceğine karar vermelisin. Devlet yeni duyuruları kendi çıkarları doğrultusunda yayınlar ve kuralları buna göre değiştirir. Bu duyuruları takip etmeli ve insanları kurallara göre sorgulamalısınız. Border Officer Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel / AMD 2.0 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel / AMD 2.5 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970 / Radeon RX470
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Border Officer oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Border Officer Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Border Officer oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Border Officer oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Border Officer dosya boyutu ?, Border Officer kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Border Officer ne kadar yer kaplar ? Border Officer sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Border Officer oynatır mı ?, Border Officer kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

29.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.