32,643
35,406

GetContact Programı Nedir?


İnsanlar her zaman başka insanların kendi hakkında ne düşündüğünü merak etmişlerdir. GetContact, bir nebze de olsa bu soruna çözüm getiriyor. GetContact sayesinde numaranızın telefonunda GetContact uygulaması yüklü olan diğer kullanıcılar tarafından nasıl kaydedildiğini görebiliyorsunuz.
Sosyal medyada oldukça konuşulan ve son günlerde indirilme rekorları kıran GetContact uygulaması kullanıcılar tarafından da oldukça beğenildi. Öyle ki insanlar sosyal medya hesaplarında programdan aldıkları ekran görüntülerini paylaştılar. Uygulama hakkında sosyal medyada yapılan yorumlarda uygulamanın tek eksiğinin görüntülenen kayıtların kime ait olduğunu göstermemesi olduğu yorumları yapıldı.

GetContact Ne İşe Yarar?

GetContact Android ya da iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde kullanılabilen bir mobil uygulamadır. Uygulama sayesinde hem arama kayıtlarınızı görüntüleyebiliyor hem de numara girerek isim sorgulaması yapabiliyorsunuz. Bu sayede uygulamadaki ilgili alana kendi numaranızı girdiğiniz zaman telefonunda GetContact uygulaması yüklü olan diğer kullanıcılarda numaranızın ne şekilde kaydedildiğini görebiliyorsunuz. Bu özelliğiyle diğer rehber uygulamalarından uygulamalarından ayrılan GetContact’i kullanabilmek için ilk kullanımınızda karşınıza çıkan izinlere onay vermeniz gerekiyor. Buna göre GetContact rehberinize erişebilmeli ve sizin adınıza çağrıları yönetebilmeli.

GetContact Doğru Verileri gösterir mi?

GetContact ilk bakışta sıradan bir rehber uygulaması gibi görünse de kullanıcılarının dikkatini çekmesini sağlayan önemli bir farkı var. GetContact ile hem sıradan rehber uygulamalarındaki gibi tanımadığınız bir numarayı sorgulayabiliyor ve kim olduğunu öğrenebiliyorsunuz, hem de sizin numaranız diğer kullanıcıların telefonlarında nasıl kaydedilmiş, bunun bilgisine ulaşabiliyorsunuz.

GetContact Nasıl Kullanılır?

GetContact’ı cihazınıza yükledikten sonra ilk kullanımınızda cihazınız üzerindeki yetkileri konusunda bazı izinler vermeniz gerek. Bu izinleri verdikten sonra bir hesap açmanız isteniyor. Tamamen ücretsiz şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra telefonunuza gelen onay kodu ile kimliğinizi onaylıyorsunuz. Daha sonra menüden sorgula seçeneğini seçiyor, ardından gelen ekrana sorgulamak istediğiniz numarayı giriyorsunuz. Sonrasında sorguladığınız numaranın diğer kullanıcılarının telefonunda nasıl kaydedildiğini görebiliyorsunuz.

GetContanct İndir

GetContact şu an için yalnızca Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışıyor. Android bir cihaza sahipseniz buradan, iOS ile çalışan bir cihaza sahipseniz buradan cihazınıza GetContact’ı indirebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.