TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

31,25
33,81

ASUS RT-AX53U 1201 Mpbs Router

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

17.779,00 TL
5.649,00 TL
559,00 TL

RT-AX53U

 

ASUS RT-AX53U 1201 Mpbs Router

RT-AX53U

Trend Micro? destekli AiProtection Pro ağ güvenliğine sahip, MU-MIMO ve OFDMA teknolojilerini destekleyen, ASUS AiMesh WiFi sistemi ile uyumlu AX1800 Çift Bant WiFi 6 (802.11ax) Router


Yeni nesil Wi-Fi teknoloisi ? OFDMA ve MU-MIMO özelliklerine sahip olan 802.11ax Wi-Fi teknolojisi kesintisiz ve daha hızlı bağlantı sunuyor.

 

 


İstediğin gibi bağlan ? USB portuna takacağınız 3G/4G dongle ile sağladığınız interneti ağınızdaki diğer bilgisayarlarla paylaştırabilirsiniz.

 

 


Ultra hızlı Wi-Fi ? RT-AX53U çok daha hızlı kablosuz bağlantılar sunan 1024-QAM teknolojisini destekler. 2.4 GHz bandında yaklaşık 1800 Mbps ? 574 Mbps ve 5 GHz bandında 1201 Mbps toplam ağ hızı ile.

 

 


Daha iyi kapasite ve verimlilik ? Kanalları verimli bir şekilde atayarak, aynı anda birden fazla cihazla iletişim kurmak için sadece MU-MIMO'yu değil aynı zamanda OFDMA tekniğini de destekler

 

 


AiProtection ve Ebeveyn Kontrolü ? Ağınızı korumanıza ve bir istemcinin ağ kullanımı için zaman sınırı belirlemenize olanak sağlar.

 

 


Mesh Sistemlerle Daha Yakın İş Birliği - Tüm evde kusursuz kapsama alanı için ASUS AiMesh WiFi sistemiyle uyumlu.

 

 


RT-AX53U

 

Evinizi WiFi 6 (802.11ax) Standardına Hazırlayın)


Ağ bağlantılı kişisel cihazların ve IoT aygıtlarının çoğalması, ağ yoğunluğunun mevcut Wi-Fi standardının sınırlarını zorlayacak kadar artmasına neden oldu. En yeni WiFi 6 standardı geleceğe dönük teknolojiler, daha verimli ağ bağlantıları, daha yüksek Wi-Fi hızları, daha geniş kapsama alanları ve bağlı cihazlar için daha fazla pil ömrü sunarak, kullanıcıların ağ deneyimini çok daha iyi hale getiriyor.

 

 


*WiFi 6 standardının tüm avantajlarından yararlanmak için WiFi 6 uyumlu cihazlar gereklidir

 

 


RT-AX53U

 

Yeni Nesil WiFi Hızı


Bir 2x2 çift bant Wi-Fi router olan RT-AX53U, 80 MHz bant genişliği ve 1024-QAM ile çok daha hızlı kablosuz bağlantılar sunuyor. 2,4 GHz bandında 574 Mbps ve 5 GHz bandında 1201 Mbps olmak üzere toplam 1800 Mbps ağ hızına ulaşan RT-AX53U, 802.11ac 2x2 çift bant router modellerinden 1,5 kat daha hızlı.

 

 


RT-AX53U

 

Ağ Verimliliği

Çok Cihaz Bulunan Evler İçin Üretildi


OFDMA ve MU-MIMO teknolojilerinin devrim niteliğindeki birleşimiyle, 802.11ax teknolojisi yoğun ağ trafiğinin olduğu ortamlarda 4 kata kadar daha fazla ağ kapasitesi ve verimlilik sunar. Bir önceki nesil 802.11ac her ağ kanalında yalnızca tek bir cihaz bulundurabiliyordu. Bu da mevcut bant genişliğinin verimsiz kullanılması anlamına geliyordu. 802.11ax Wi-Fi standardında bulunan OFDMA desteği sayesinde her kanal, daha küçük alt kanallara bölünüyor. Böylece birden fazla cihazdan gelen sinyaller birleştirilip aynı anda aktarılabiliyor. Bu da gecikmelerin azalmasını, daha akıcı ve hızlı bir WiFi deneyimi elde edilmesini sağlıyor.

 

 


RT-AX53U

 

802.11ac OFDM


Bant genişliği boşa harcanır - Uzun gecikme

 

 


RT-AX53U

 

802.11ax OFDMA


Bant genişliğinden tamamen yararlanılır - Düşük gecikme

 

 

Güç Tasarrufu

Cihazlarınızın Pil Ömrünü Uzatan Teknoloji


TWT (Target Wake Time - Hedef Uyandırma Zamanı) özelliği sayesinde, RT-AX53U cihazların veri aktarımı için belirli zaman aralıkları ayarlayabilir. Böylece cihazlar, router sinyali beklemek zorunda olmadıkları anlarda uyku moduna geçip daha az güç tüketir. Bu da pil ömrünün 7 kata kadar artmasını sağlar*.

 

 


RT-AX53U

 


Cihazlar Fazla Güç Harcar

 

 


RT-AX53U

 


7 kat'a kadar daha iyi pil ömrü - İstemci cihazları için

 

 

Daha İyi Kapsama

Daha Uzağa Ulaşan WiFi


RT-AX53U, OFDMA teknolojisine sahip en yeni 802.11ax WiFi standardı sayesinde WiFi sinyal menzilini artırır ve her kanalı daha küçük alt kanallara ayırarak kapsama alanını genişletir. Daha küçük bant genişliklerine sahip olan bu alt kanallar %80'e kadar daha uzağa ulaşarak ev genelinde daha iyi WiFi bağlantısı sunar*.

 

 


RT-AX53U

 

802.11ax Teknolojisi


RT-AX53U

 


802.11ac Teknolojisi

 

 

Ev Ağınız İçin Koruma


RT-AX53U, Trend Micro? Smart Home Network tarafından desteklenen kurumsal düzeyde bir ağ güvenlik sistemi olan ASUS AiProtection'ı içerir.AiProtection ile, IoT cihazları gibi kendi antivirüs yetenekleri olmayan cihazlar bile korunur. Ağınızda herhangi bir zararlı yazılımdan etkilenen cihaz tespit edildiğinde, kötü niyetli sunuculara herhangi bir kişisel bilgi gönderilmesini önlemek için anında engeller.

 

 


RT-AX53U

 

Tüm Evi Kapsayan Güçlü WiFi Sistemi. İstediğin gibi.


Çoğu durumda RT-AX53U'nuz evinizin her yerine sorunsuz, güvenilir WiFi sağlayabilir. Ancak WiFi kapsama alanı, oda düzeni, inşaat malzemeleri ve hatta mobilyalar gibi birçok faktörden etkilenebilir. ASUS AiMesh, bu sorunları çözen yenilikçi bir router özelliğidir: birden fazla ASUS router kullanarak tüm evi kapsayan bir WiFi ağı oluşturur. AiMesh güçlü, esnektir ve çeşitli ASUS router modellerini kullanabilirsiniz - yatırımınızı korur! AiMesh size zaman kazandıran merkezi kontrol ve sorunsuz dolaşım yeteneği sağlar. AiMesh, her zaman tüm cihazlarınız için güvenebileceğiniz WiFi'dir!

 

 


Basit bir aygıt yazılımı (firmware) güncellemesi ile ASUS router'ınızı tüm ev WiFi sistemine dönüştürün

 

 


Seçili ASUS routerlardan tercih edilen modelleri karıştırın ve eşleştirin

 

 


Tek bir SSID veya birden çok SSID ile bir WiFi ağı oluşturun

 

 


Router'ın tüm özellikleri tüm WiFi sisteminde çalışır

 

 


RT-AX53U

 

Bağlantı Seçenekleri


RT-AX53U bir adet Gigabit WAN bağlantı noktası ve üç adet Gigabit LAN bağlantı noktası ve USB 2.0 bağlantı noktası bulunuyor. Akıllı TV?ler, oyun konsolları, NAS depolama cihazları, yedek internet bağlantısı ve daha fazlası için şimdi ayrı bağlantı noktaları sunan RT-AX53U evinizin dijital merkezi konumunda.

 

 


RT-AX53U

 

ASUSWRT size tam kontrol verir


ASUSWRT kullanıcı arayüzü ile ağ uygulamalarını tek bir sezgisel alanda kurun, izleyin ve kontrol edin. Hızlı kurulum, çoklu cihaz algılama ve esnek ayarlar ile ASUSWRT, ağ performansınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

 

 


*xGerçek veri çıkışı ve WiFi kapsamı, ağ trafiği hacmi, yapı malzemeleri ve inşaat ve ağ ek yükü dahil olmak üzere ağ koşullarından ve çevresel faktörlerden farklılık gösterecek ve daha düşük gerçek veri çıkışı ve kablosuz kapsama alanı ile sonuçlanacaktır.

 

 


RT-AX53U

 


Uyarı: *Harici sabit sürücünün USB uygulamasıyla çalışması için harici bir güce ihtiyacı olabilir

 

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

 

 


Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

 


RT-AX53U

 

Diğer Özellikler
Stok KoduRT-AX53U
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
4711081059875

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.