TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

33,12
36,028

ASUS ROG Rapture GT-AX11000 11000 Mbps Router

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

6.169,00 TL
639,00 TL
6.769,00 TL

ROG Rapture GT-AX11000

 

ASUS ROG Rapture GT-AX11000 11000 Mbps Router

ROG Rapture GT-AX11000

ASUS Ağ Çözümleri ile Evde Çalışmaya Devam!


ROG Rapture GT-AX11000

 

ROG Rapture GT-AX11000

AX11000 Tri-band WiFi 6 (802.11ax) Gaming Router, 2.5G oyun portu, Üç katmanlı oyun hızlandırma, AiMesh ile Tüm Evi Kapsayan Mesh WiFi, Ömür Boyu Ücretsiz AiProtection Pro Ağ Güvenliği, wtfast, DFS, Open NAT kolay port yönlendirme


- Yeni Nesil WiFi Standardı - Daha yüksek verimlilik, çıkış ve menzil için 802.11ax WiFi standardı.

 

 


- Ultra Yüksek WiFi Hızı - En yoğun ağlarla bile kolayca başa çıkabilen 11000 WiFi hızı.

 

 


- Üç Katmanlı Oyun Hızlandırma - Cihazdan sunucuya kadar her adımda oyun trafiğini hızlandırma.

 

 


- Savaşa Hazır Donanım - 1,8 GHz dört çekirdekli işlemci ve 2.5GBase-T portu ile üstün performans.

 

 


- Önleyici Ağ Güvenliği - Tehditleri ağınıza ulaşmadan engelleyin.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

802.11ax (WiFi 6) STANDARDI


ROG Rapture GT-AX11000

 

OFDMA


Tek bir kanal aynı anda birçok cihaza* ait veriyi aktarabilir, böylece verim artar ve gecikme azalır.

 

 

Daha Geniş Menzil


Daha küçük alt kanallar sayesinde %80 1 daha uzak mesafeye ulaşan geniş kapsama alanı.

 

 

TWT


TWT (Target Wait Time) ile veri iletimlerinin belirli zamanlarda yapılması sağlanabilir. Böylece cihazlar* daha uzun süre uyku modunda kalıp 7 kata kadar daha fazla pil ömrü sunar.

 

 

Standartlara Uyum


802.11ax standardı, mevcut 802.11ac, 802.11n ve diğer Wi-Fi standartlarıyla uyumludur.

 

 

Çok Cihaz Bulunan Evler İçin Üretildi

OFDMA ve MU-MIMO teknolojilerinin devrim niteliğindeki birleşimiyle, 802.11ax teknolojisi yoğun ağ trafiğinin olduğu ortamlarda 4 kata kadar daha fazla ağ kapasitesi ve verimlilik sunar. Bir önceki nesil 802.11ac Wi-Fi her ağ kanalında yalnızca tek bir cihaz bulundurabiliyordu. Bu da mevcut bant genişliğinin verimsiz kullanılması anlamına geliyordu. 802.11ax Wi-Fi standardında bulunan OFDMA desteği sayesinde her kanal, daha küçük alt kanallara bölünüyor. Böylece birden fazla cihazdan* gelen sinyaller birleştirilip aynı anda aktarılabiliyor. Bu da gecikmelerin azalmasını, daha akıcı ve hızlı bir Wi-Fi deneyimi elde edilmesini sağlıyor.


ROG Rapture GT-AX11000

 

802.11ac OFDM


Bant genişliği boşa harcanır - Uzun gecikme

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

802.11ax OFDMA


Bant genişliğinden tamamen yararlanılır - Düşük gecikme

 

 

Cihazlarınızın Pil Ömrünü Uzatan Teknoloji


TWT (Target Wake Time - Hedef Uyandırma Zamanı) özelliği sayesinde, RT-AX88U cihazların veri aktarımı için belirli zaman aralıkları ayarlayabilir. Böylece cihazlar, router sinyali beklemek zorunda olmadıkları anlarda uyku moduna geçip daha az güç tüketir. Bu da pil ömrünün 7 kata kadar artmasını sağlar*.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 


Cihazlar Fazla Güç Harcar

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 


7 Kat 'a kadar daha iyi pil ömrü - İstemci cihazları için

 

 

Daha Uzağa Ulaşan WiFi


RT-AX88U, OFDMA teknolojisine sahip en yeni 802.11ax WiFi standardı sayesinde WiFi sinyal menzilini artırır ve her kanalı daha küçük alt kanallara ayırarak kapsama alanını genişletir. Daha küçük bant genişliklerine sahip olan bu alt kanallar %80'e kadar daha uzağa ulaşarak ev genelinde daha iyi WiFi bağlantısı sunar*.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

ZAFERE ULAŞMAK İÇİN ROG CİHAZLARINI BİRLİKTE KULLANIN


ROG bilgisayarlar (anakart, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar) ve ROG WiFi router modelleri, Game First V ağ hızlandırma yazılımıyla birlikte daha düşük ping ve gecikmeyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi sunuyor. Game First ve Game Boost yazılımları, kablolu ya da kablosuz bağlantı fark etmeksizin oyun paketlerine öncelik veriyor ve hedefinizi kaçırmamanız için gecikmeleri azaltıyor.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

ÜÇ KATMANLI OYUN HIZLANDIRMA


GT-AX11000, üç katmanlı oyun hızlandırma özelliğiyle oyun trafiğine her adımda destek oluyor. Bu da ping oranını ve oyunlardaki gecikmeyi azaltarak daha iyi bir oyun deneyimi oluşturuyor.

 

 

1. AŞAMA

GameFirst V


ROG Rapture GT-AX11000, ROG cihazlarına öncelik veren GameFirst V'e destek verir. Bu cihazlardaki oyun paketlerine ilk öncelik verilir, böylece bu paketler internet sırasının her zaman en önünde yer alır!

 

 

2. AŞAMA


Game Boost

 

 


Game Boost ağ trafiğini analiz eder ve oyun paketlerine öncelik verir. Bu da oyunlarda en iyi performans için ikinci bir hızlandırma katmanı oluşturur. Game Boost, Oyun Merkezi arayüzünde tek bir tıklamayla anında etkinleştirilebilir. Bu özellik PS3?, PS4?, PS4? Pro, PlayStation®Vita , Wii U?, Nintendo 3DS? ve Xbox One® gibi popüler konsolları da destekler.

 

 

3. AŞAMA

Gamers Private Network?


ROG Rapture GT-AX11000; WTFast? tarafından sunulan Gamers Private Network?'e destek sağlıyor. Bu özellik, oyun sunucularına özel ve optimize edilmiş internet bağlantıları kuruyor. Minimum ping ve gecikmeye sahip bu bağlantılar akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

 

3 ADIMDA PORT YÖNLENDİRME


Port yönlendirme işlemi, arkadaşlarıyla ekip oluşturmak isteyen oyuncular için kritik önem taşır. GT-AX11000'de Açık NAT işlemi yalnızca 3 kolay adımda halledilir. Sinir bozucu ve karmaşık işlemlere artık gerek yok.

 

 


- Oynayacağınız oyunu seçin

 

 


- Oyun cihazınızı seçin

 

 


- Etkinleştirin ve işlem tamam

 

 

NAT NEDİR


GT-AX11000'de yalnızca üç adımda port yönlendirmenizi sağlayan Open NAT özelliği bulunur.

 

 

AÇIK NAT


AÇIK NAT sayesinde diğer insanlarla konuşabilir, ağlarında NAT özelliği bulunan kişilerle çevrim içi oyunlara katılabilir veya ev sahipliği yapabilirsiniz.

 

 

ORTA DERECE NAT


ORTA DERECE NAT sayesinde bazı insanlara konuşabilir ve oyun oynayabilirsiniz ancak bazı durumlarda onları duyamayabilir veya birlikte oynayamayabilirsiniz. Ayrıca oyunlara ev sahipliği de yapamazsınız.

 

 

SIKI NAT


SIKI NAT ile yalnızca AÇIK NAT türüne sahip kişilerle konuşabilir ve oyun oynayabilirsiniz. Oyunlara ev sahipliği yapamazsınız.

 

 

ROG OYUN MERKEZİ: AĞINIZA HÜKMEDİN


GT-AX11000 yalnızca tek bir amaçla tasarlandı: Oyun ağınızı mükemmel hale getirmek. Oyunları opitmize etmek için güçlü özelliklerle donatılan cihaz; üstün Wi-Fi performansı, sağlamlık ve son teknoloji güvenliğe sahip. ROG temalı Oyun Merkezi de bu inanılmaz özelliklerin tümünü kontrol etmenizi sağlayan, fare ile kolaylıkla kullanılabilir bir arayüz sunuyor.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

ZAFER İÇİN ŞANSA GÜVENMEYİN


Oyunlarda üst sıralara tırmanmak için sunucu bağlantısının harika olması çok önemlidir. Game Radar sayesinde, oyuna başlamadan önce farklı sunucuların ping sürelerini kontrol edebilir ve aralarından en iyisini seçerek rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

OYUNLARA AYRILAN BANDI BOŞ BIRAKIN


Üç bantlı ağ sayesinde, bir 5 GHz bandını yalnızca oyunlara atayabilirsiniz. Böylece ev ağınızdaki diğer cihazlarla bant genişliğini paylaşmak zorunda kalmazsınız. Dinamik frekans seçimi (DFS) özelliğine sahip ROG Rapture GT-AX11000, en boş 5 GHz bantlarında 15 adet kanal açarak tüm kablosuz cihazlarınız için daha fazla bant genişliği sağlar.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

AYNI ANDA OYUN VE VPN


Sanal özel ağların oyun performansını düşürmesinden bıktıysanız, çözüm ROG'de. ROG Rapture GT-AX11000'de bulunan VPN Fusion özelliği ile bir VPN ve sıradan bir internet bağlantısını aynı anda kullanabilirsiniz. Ağdaki diğer kullanıcılar VPN'e ihtiyaç duysa bile siz en yüksek oyun hızlarının tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

Aydınlat ve Kazan


ROG Rapture GT-AX11000, Aura RGB aydınlatmaya sahip ilk ROG router olma özelliğine de sahip. Aura özellikli diğer oyun cihazları ile uyumlu şık bir tarz için yüzlerce renkle çok sayda efekt kullanılabiliyor.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

GÜÇLENDİRİLMİŞ AĞ GÜVENLİĞİ HATTI


ROG Rapture GT-AX11000'de, saldırı ve tehditleri cihazınıza ulaşmadan etkisiz hale getirerek ağınızı koruyan, Trend Micro? destekli AiProtection Pro bulunuyor. Bilgisayarınızın güvenlik yazılımı devre dışı olsa bile AiProtection Pro ağınızı saldırılara ve sızmalara karşı korumaya devam eder ve rahat etmenizi sağlar.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

SAVAŞA HAZIR DONANIM


İnanılmaz kablosuz bağlantı performansına ek olarak, GT-AX11000 sahip olduğu 2.5G WAN/LAN bağlantısıyla standart Ethernet'ten 2,5 kata kadar daha hızlı veri aktarımı yapabilir. 1,8 GHz 64-bit dört çekirdekli işlemciye sahip olan cihaz, internet üzerinden oyun, yüksek hızlı USB veri aktarımı ve LAN partilerinin üstesinden kolaylıkla gelir. Router'ın ön kısmında bulunan tuş ile Aura RGB aydınlatma, Game Boost veya DFS bantları gibi işlevlerden istediğinizi anında kontrol edebilirsiniz.

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

TÜM EVİ KAPSAYAN GÜÇLÜ Wİ-Fİ SİSTEMİ.

TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİ.


ROG Rapture GT-AX11000 birçok durumda evinizin her köşesine akıcı ve güvenilir Wi-Fi bağlantısı sunabiliyor. Ancak Wi-Fi kapsama alanı odaların şeklinden, inşaat malzemelerine ve hatta mobilyalara kadar birçok şeyden etkilenebiliyor. Router'lar için geliştirilen yeni ASUS AiMesh özelliği bu sorunları çözüyor. Bu özellik birden fazla ASUS router kullanarak tüm evi kapsayan bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. Güçlü ve esnek bir özellik olan AiMesh ile farklı ASUS router modellerini bir arada kullanabilir, yatırımınızı koruyabilirsiniz. AiMesh size zaman kazandıran merkezi bir kontrol ve kusursuz kapsama alanı sunuyor. AiMesh tüm cihazlarınız için her zaman güvenebileceğiniz bir Wi-Fi bağlantısı sağlıyor!

 

 


ROG Rapture GT-AX11000

 


ROG Rapture GT-AX11000

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduROG Rapture GT-AX11000
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
4718017064767

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.