TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

18,612
18,106

Asus PROART X570-CREATOR WIFI AMD X570 Soket AM4 DDR4 5100MHz 3xM.2 ATX Anakart

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

1.279,00 TL
2.179,00 TL
1.819,00 TL

PROART X570-CREATOR WIFI

Asus PROART X570-CREATOR WIFI AMD X570 Soket AM4 DDR4 5100MHz 3xM.2 ATX Anakart

  • AM4 soket: AMD Ryzen™ 5000 Serisi/ 5000 G-Serisi/ 4000 G-Serisi/ 3000 Serisi/ 3000 G-Serisi/ 2000 Serisi/ 2000 G-Serisi masaüstü işlemcilere hazır
  • Sağlam performans: 14+2 güç aşaması, ProCool II güç bağlantısı, yüksek kaliteli alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler
  • Kapsamlı termal tasarım: Büyük VRM soğutma bloğu, yonga seti için pasif soğutma bloğu ve M.2 alüminyum soğutma blokları
  • Geniş bağlantı seçenekleri: Çift Thunderbolt™ 4 Type-C bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet, WiFi 6E, üç adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası
  • Gelişmiş güvenlik: ASUS Control Center Express üzerinden USB bağlantı noktası yönetimi, yazılım kara listesi ve Regedit açma/kapama denetimi
  • ProArt size daha fazlasını sunar: İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği internet üzerinden net iletişim kurmanıza imkan verirken, ProArt Creator Hub ve CretionFirst de tüm sistemi tek noktadan yönetebilmenizi sağlar.
  • Güvenilir kararlılık: 7/24 çalışma için testlerden geçirildi. Geniş uyumluluk sunar ve üst düzey güvenlik için SafeSlot’a sahiptir
  •  
  •  
  •  
PROART X570-CREATOR WIFI

 

Yaratıcı Performans

ProArt X570-Creator WiFi mükemmel performans ile yaratıcılığınızı artırıyor ve en yeni AMD Ryzen™ işlemcilerin gücünü ortaya çıkarıyor. Hem de güçlü donanım ve yazılımlar, verimli soğutma ve Thunderbolt™ 4.0, 19 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet ve WiFi 6E gibi yıldırım hızında bağlantı seçenekleriyle birlikte.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Teknik Özelliklere Genel Bakış

Bağlantı Seçenekleri


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Performans


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Soğutma


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Geniş Bağlantı Seçenekleri


İki adet Thunderbolt™ 4 bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5G Ethernet bağlantı noktası gibi kapsamlı giriş çıkışlara sahip olan anakart esnek ve zahmetsiz bir şekilde hızlı veri aktarımı ve geniş depolama seçenekleri sunuyor.

 

 

İki Adet Yerleşik Thunderbolt 4 USB-C


Her bir Thunderbolt 4 bağlantı noktası en yeni yüksek hızlı cihazlar ve sürücüler için iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Thunderbolt 4 ayrıca iki adet harici 4K ekrana destek veriyor ve PCIe® bant genişliğini 32 Gbps’e çıkarıyor.

 

 


Maks. 40 Gbps
İki adet 4K veya bir adet 8K ekran'a kadar destekler

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

1. WiFi 6E Anteni

Iki adet dahili vericiye ve alıcıya sahip olan anten, aktarım hızını artırıyor ve 2,4, 5 ve 6 GHz bantlarını destekliyor.

 

 

2. Ayarlanabilir Tasarım

Dört yönlü konumlandırma imkanı sayesinde sinyaller daha iyi alınabiliyor.

 

 

3. Manyetik Taban

Güçlü manyetik taban sayesinde anteni bilgisayar kasasının üstüne veya yanına takabilmek mümkün oluyor.

 

 

WiFi 6E (Gig+)

Yerleşik WiFi 6E teknolojisi 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 MHz bandıyla ultra yüksek ağ hızlarına ulaşan bu yeni bant, kalabalık bağlantı ortamlarında daha fazla kapasite ve daha iyi performans sunuyor.

 

 

Marvell AQtion 10 Gbps Ethernet

Uzman kullanıcıların ve içeri üreticilerin üst düzey taleplerini karşılamak için tasarlanan 10 Gbps yerleşik Ethernet, evde ağ bağlantısını yeni bir düzeye taşıyor. Standart gigabit Ethernet'ten 10 kat daha fazla bant genişliği sayesinde sıkıştırılmamış 4K UHD videoların keyfini çıkaracak, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde sistem yedekleme ve dosya aktarımı yapabileceksiniz.

 

 

Intel 2.5 Gb Ethernet

Intel 2.5 Gb Ethernet (I225-V) bağlantı noktası, standart 1 Gb Ethernet bağlantı noktasından 2,5 kat daha fazla performans göstererek veri aktarımını hızlandırıyor ve yüksek çözünürlüklü videoları akıcı bir şekilde izleme imkanı veriyor.

 

 


Wi-Fi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5 GHz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır. ASUS WiFi 6 ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.asus.com/tr/content/WiFi6/#WIFI-6E. adresini ziyaret edin.

 

 

M.2 Depolama


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Ultra Hızlı Veri Aktarımı

22110 boyutuna kadar destek veren üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası sayesinde NVMe SSD RAID desteğiyle olağanüstü performans artışı elde ediliyor. İki adede kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve AMD Ryzen 5000 ve 3000 serisi masaüstü işlemcilerle en yüksek veri aktarım hızına ulaşın.

 

 

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde bir M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

 

 

Kesintisiz Performans

ProArt X570-Creator WiFi’da en yeni AMD Ryzen işlemcilerin muhteşem gücünü karşılayacak uygun güç tasarımına ve bellek performansına sahip. 3D veya video düzenleme, yazılım derleme gibi çok iş parçacığı gerektiren zorlu görevlerin üstesinden geliyor.

 

 

Sağlam Güç Dağıtımı

Eşli Güç Aşamaları


14+2 güç aşamaları, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, AMD’nin en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Digi+ Güç Kontrolü

Endüstrinin en iyilerinden biri olan ASUS Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve son derece net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

ProCool II Güç Bağlantısı

ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak daha düşük öz direnç ve daha iyi ısı dağıtımı sağlayacak biçimde üretildi.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Bobinler ve Kapasitörler

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlar.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Digi+ Güç Kontrolü

ProArt X570-Creator WiFi’da yüksek performanslı ekran kartları için üç adet PCIe 4.0 x16 yuvası yer alıyor. Bu sayede, profesyonel tasarım, modelleme, simülasyon ve görüntü işleme uygulamaları için üstün performans elde edilebiliyor.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Bellek

ProArt X570-Creator WiFi, sahip olduğu dört yuvayla 128 GB DDR4 belleğe destek veriyor. OptiMem II teknolojisi iletken hattı dizilimini büyük ölçüde geliştirerek geçişleri ve paraziti azaltıyor. Bu da bellek kararlılığını ve uyumu artırarak bellek kitlerine daha yüksek frekans payı bırakılmasını sağlıyor.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Kapsamlı Soğutma Tasarımı

Ağır yük altındayken sistemin stabil çalışması çok önemlidir. Bunun için, ProArt X570-Creator WiFi’da geniş VRM ve yonga seti soğutma bloklarından oluşan pasif bir yonga seti soğutma sistemi bulunuyor. Bu sistemdeki soğutma blokları yüzey alanı ve kütle arasında en uygun dengeyi kuruyor. Entegre birinci sınıf bileşenler ve birden fazla fan başlığı gibi önemli tasarım unsurları da içerik üretimine yönelik sistemler için iyi bir temel oluşturuyor.

 

 

Soğutma blokları


PROART X570-CREATOR WIFI

 

1. VRM Soğutma Blokları

MOSFET’lerin ve bobinlerin üzerine yerleştirilen iki adet VRM soğutma bloğu ısı dağıtımı için yüzey alanını artırıyor.

 

 

2. M.2 Soğutma Bloğu

İki özel soğutma bloğu, M.2 SSD’leri optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

 

 

3. Yonga Seti İçin Pasif Soğutma Bloğu

Özel yonga seti soğutma bloğu ısıyı uzaklaştırarak sıcaklıkların en uygun aralıkta kalmasını sağlıyor.

 

 

Başlıklar

Daha serin tasarım


ProArt X570-Creator WiFi’da kapsamlı soğutma seçenekleri bulunuyor:

 

 

Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

4 pinli PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Çift Pompa Başlığı

Bu özel başlık yüksek performanslı PWM/DC su pompaları için 3 amperden daha fazla akım sağlıyor. İkinci bir başlık ise hepsi bir arada CPU soğutucuları için kullanılıyor.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

İçerik Üretimi İçin Mükemmel

ProArt serisine özgü yazılım araçları; kullanışlı sistem takibiyle, ses ve ağ performansını artıran özelliklerle işlerinizin sorunsuz akmasını sağlar.

 

 

Sektör Lideri Hassaslık Düzeyi

ASUS Control Center Express’in gelişmiş güvenlik işlevleri sistemi ve gizli verileri korur.

 

 

USB Bağlantı Noktası Yönetimi

Veri sızıntılarını önlemek için USB bağlantı noktalarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın ya da yalnızda Salt Okunur olarak ayarlayın.

 

 

Yazılım Kara Listesi

Yazılım kara listesi yüksek riskli uygulamaların kullanımını önleyerek güvenlik düzeyinin artmasına yardımcı oluyor.

 

 

Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açma/Kapama

İstemci cihazlarda Kayıt Defteri Düzenleyicisini uzaktan devre dışı bırakarak sistem yapılandırmasında izinsiz değişiklik yapılmasını önleyin ve güvenliğinizi artırın.

 

 

ProArt Creator Hub

Kullanıcı dostu arayüz; anakartlar ve monitörler gibi bağlı diğer ProArt serisi ürünleri tek bir merkezden takip ve yönetme imkanı vererek iş akışını iyileştiriyor..

 

 

1. Fan Modu

İstediğiniz fan ayarını seçerek sisteminizin soğutma performansını hızla yapılandırabilirsiniz.

 

 

2. Görev Grupları

Sıkça birlikte kullandığınız uygulamaları gruplara alabilir ve tek bir tıklamayla hepsini açabilirsiniz.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

CreationFirst

Bu ağ optimizasyon yazılımı, önemli uygulamalara ve görevlere daha fazla bant genişliği önceliği tanımanızı sağlar.

 

 

1. Uyarlanabilen Akıllı Mod

Bu yazılım kullanım miktarlarını analiz edip o an kullanılan uygulamaları tespit ederek sık kullanılan uygulamalara bant genişliği önceliği veriyor. Arka planda hızlandırılan bu uygulamalar internet üzerinde daha akıcı çalışıyor ve aynı anda birden fazla görev hızla yapılabiliyor.

 

 

2. Creation First Modu

Bu mod, etkin içerik üretimi uygulamalarına daha fazla bant genişliği ayırarak ağ trafiğini optimize ediyor ve içerik üretimi iş akışlarınızı daha verimli hale getiriyor.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

Evden çalışmanın normalleşmesiyle birlikte internet üzerinden net iletişim kurmak her zamankinden de kritik önem taşır hale geldi. İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, en yeni ses aracımız geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri akıllı bir şekilde azaltılıyor. Böylece hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Güvenilir Kararlılık

ASUS ProArt X570-Creator WiFi üstün kalite, kararlılık ve uyumluluk sunduğundan emin olmak için sıkı testlerden geçirildi ve yaratıcılığınızı uzun yıllar desteklemeye hazır.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

24/7 Güvenilirlik

168 saat Dayanıklılık Testi

45°C Sıcaklık

80% Bağıl Nem


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Onaylı Geniş Uyumluluk

520+ DDR4 Uyumluluğu

1000+ Uyumlu Cihaz

800+ Saat Test


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Safeslot

Ekran Kartınızı Koruyun

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


PROART X570-CREATOR WIFI

 

Teknik Özellikler
ChipsetAMD X570
İşlemci Soket TipiAM4
Ram TipiDDR4
Ram Hızı2133MHz
BoyutATX
Ses7.1
MarkaAsus
İşlemci Soket MarkasıAMD
İşlemci Soket TipiAM4
ChipsetAMD X570
Ram Slot Sayısı4
Max Ram Desteği (GB)128
Ram TipiDDR4
Max Ram Frekans Hızı (Mhz)5100
Anakart BoyutATX
USB 3.213
USB 3.1Yok
USB 3.0Yok
USB 2.06
PS/2Yok
ESATA6
Com PortVar
BluetoothVar
D-SUBYok
DVIYok
HDMI1
DISPLAYPORT1
Mini DisplayportYok
LAN HIZI10/100/1000/2500 Mbps
LAN ÇIKIŞ SAYISI2
WIRELESS LAN1
SES KANAL7.1
M.23
PCI-E 4.03
PCI-E 3.0Yok
PCI-E 2.0Yok
PCI-E3
PCI-E X1Yok
Diğer Özellikler
Stok KoduPROART X570-CREATOR WIFI
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
4711081412649

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.