TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,937
35,359

Asus ProArt PA32DC 31.5" 0.1ms 60Hz OLED 4K UHD MM Monitor

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

51.769,00 TL
38.059,00 TL
22.269,00 TL

PA32DC

 

Asus ProArt PA32DC 31.5" 0.1ms 60Hz OLED 4K UHD MM Monitor

PA32DC


PA32DC

 


Kampanya Detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

ProArt Display OLED PA32DC

ASUS ProArt Display OLED PA32DC Profesyonel Monitör  31.5 inç, OLED, 4K UHD (3840 x 2160), %99 DCI-P3, Yerleşik Motorlu Renk Ölçer, Otomatik Kalibrasyon, HDR-10, HLG, E < 1, USB-C, HDMI, Donanımsal Kalibrasyon, Calman Ready, ColourSpace Entegrasyonu


31.5 inç 4K (3840 x 2160) HDR OLED panel, RGB şeritlere ve DCI-P3ün %99unu kapsayan renk gamına sahip

 

 


Yerleşik renk ölçer ve ASUS Otomatik Kalibrasyon özelliği, ASUS ProArt Calibration yazılımının yanı sıra Calman ve Light Illusion ColourSpace CMS profesyonel donanımsal kalibrasyon yazılımlarını da tamamlıyor

 

 


Gerçek 10 bit renk derinliği ve 1,000,000:1 kontrast oranı, en koyu siyahlar ve doğru görüntüler ortaya koyuyor

 

 


HDR10 ve HLG dâhil olmak üzere birden fazla HDR biçimini destekliyor

 

 


Her durum ve kuruluma uyması için iki farklı stant seçeneğinin yanında taşınabilirlik için şık bir metal tutamak bulunuyor

 

 


Monitör şapkası yansımaları azaltmaya yardımcı oluyor ve birlikte gelen klipsler kolay kablo yönetimine izin veriyor

 

 


PA32DC

 

Otomatik Kalibrasyona* sahip Dünyanın ilk OLED monitörü


ProArt Display OLED PA32DC, otomatik kalibrasyona sahip dünyanın ilk OLED monitörüdür. Ürün ayrıca, profesyonel seviyede renk doğruluğu garantilemek için yerleşik motorlu açılır renk ölçere de sahip. Bu 31.5 inç 4K HDR monitör, saf RGB şeritlere sahip son teknoloji OLED panel ve içeriklerinizin en güzel detaylarını ortaya çıkaran yüksek renk doğruluğu için %99 DCI-P3 kapsaması sunuyor. Birden fazla HDR biçimi destekleyen ürün, içerik üreticilerine hızlı hareket eden HDR içerikleriyle çalışırken uygun platform sağlıyor. PA32DC, rahatlık ve kolaylık için tüm izleme pozisyonlarının veya iş kurulumlarının ihtiyaçlarına cevap veren iki stant barındırıyor.

 

 

 • *Eylül 2021den itibaren mevcut olan ve yerleşik otomatik kalibrasyon özelliğine sahip OLED profesyonel monitörler temel alınmıştır. •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
PA32DC

 

İçerik Üreticilerine Güç Katar

Film Yapımcıları & Video Editörleri


Geniş renk gamı performansına sahip ultra yüksek çözünürlüklü bir monitör 4K HDR video üretimi için gerçekten gerekli bir araçtır. PA32DCnin ayarlanabilir standı ve taşınabilir tasarımı sette çekim yapmak için harikadır çünkü farklı bir noktaya kolaylıkla taşınabilir veya ortam ışığının sebep olduğu renk kaymasını önlemek için uygun bir yere konumlandırılabilir.

 

 


PA32DC

 

Tasarımcılar & Fotoğrafçılar


PA32DC, fotoğraf veya dijital sanat çalışmalarındaki detayları ortaya çıkarmak için gerçekten hassas renk üretimi sağlıyor. Ultra yüksek kaliteli görseller ortaya koyuyor ve baskı veya üretim yolcuğunda yaratıcı detayların kaybolmadığını garantiliyor.

 

  

Renk Uzmanları


OLED paneller harika renk üretimleriyle tanınırlar. PA32DC, sektörde lider renk doğruluğu düzeyi için fabrikada önceden kalibre ediliyor ve Delta E < 1 renk farklılığı ortaya koyuyor. Ayrıca, olağanüstü hassaslıkta renkler garantilemek için otomatik kalibrasyon işlevine sahip.

 

 


PA32DC

 

PA32DC, her bir pikseli kendi ışık kaynağı haline getirerek ultra hassas kontrol ve aşırı kontrast sağlayan OLED teknolojisini içerir. PA32DC, yüksek parlaklıklı görüntülerde derin siyahlar ve gelişmiş renk kontrastı ile gerçekten gerçekçi görüntüler üretmek için ayrı ayrı etkinleştirilebilen 24 milyondan fazla kendi kendini aydınlatan piksele sahip saf bir RGB Şerit OLED paneline sahiptir. Bu özellikler, PA32DC'yi HDR içerik mastering için doğal bir uyum haline getirir.

 

 


PA32DC

 

Sezgisel ve Akıllı Kalibrasyon

Yerleşik Motorlu Renk Ölçer


Uzun vadede profesyonel seviye doğruluk elde etmek için yerleşik motorlu açılır renk ölçer ekran şapkası takılıyken bile ihtiyacınıza yetişiyor. Bu özellik, ekranı ihtiyaç olan şekilde kalibre etmeyi kolaylaştırıyor.

 

 


PA32DC

 

Otomatik Kalibrasyon


ProArt Display OLED PA32DC, yerleşik motorlu renk ölçer kullanılarak kalibre edilebilir ve ardından taramalı tablo, renk doğruluğu ayarlama ve bütünlük telafisi sunan ASUS ProArt kalibrasyon yazılımı ile yeniden yazılabilir. ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, tüm renk parametre profillerini ProArt monitörün dahili ölçekleme devresine kaydeder. Böylece monitörünüzü ayarları değiştirmenize gerek kalmadan farklı işletim sistemine veya uygulamalara sahip cihazlara bağlayabilirsiniz Kayıtlı profiller monitördeki kısayol tuşuyla kolayca aktif edilebilir.

 

 


PA32DC

 

Kusursuz Kalibrasyon


ProArt ekranlar yerleşik renk ölçere ek olarak; X-Rite, Datacolor ve Klein gibi önde gelen kalibrasyon aygıtlarıyla uyumludur. Ekranlar ayrıca Calman ve Light Illusion ColourSpace CMS gibi profesyonel donanım tabanlı kalibrasyon yazılımlarıyla* da kusursuz çalışır.

 

 


PA32DC

 

Gerçekçi Renklerin Tadını Çıkarın


PA32DC, %99 DCI-P3 renk gamıyla sektördeki renk üretim standartlarının ötesine geçiyor ve sunduğu 10 bit renk derinliği sayesinde 1.07 milyardan fazla renk görüntüleyebiliyor. VESA DisplayHDR 400 True Black sertifikası ve 1,000,000:1 kontrast oranı en koyu siyahları ve en parlak beyazları görüntüleyerek PA32DCnin gölgelerdeki en ufak detayları ve beyazlardaki inanılmaz gerçekçi görüntüleri bile doğru şekilde göstermesine izin veriyor.

 

 


PA32DC

 

Sektör Lideri Renk Doğruluğu

 

 


PA32DC

 

ASUS Smart HDR Teknolojisi


Özel ASUS Smart HDR teknolojisi, ProArt Display OLED PA32DCnin HLG ve HDR10 dahil olmak üzere birden fazla HDR biçimine destek vermesini sağlıyor. HLG ile kullanıcılar BBC iPlayer, Japan NHK TV ve DirecTV gibi yayın ve uydu TV platformlarını izleyip bunlar için içerik üretebiliyor. HDR10 desteği ile mevcut video yayın servisleri ve sayısı giderek artan HDR özellikli oyunlara uyum sağlanıyor.

 

 


PA32DC

 

Çeşitli PQ Eğrileri


ASUS ProArt ekranlar içerik üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olan PQ Hard Clip, PQ Optimized ve PQ Basic gibi çeşitli HDR10 eğrilerini destekliyor.

 

 

PQ Hard Clip


Hassaslığı koruyarak PQ eğrisini en yüksek parlaklığa ulaşana kadar sabit tutar. Ekranın maksimum değerinin üzerindeki herhangi bir parlaklık seviyesi ekranın en yüksek değerine sabitlenir.

 

 


PA32DC

 

PQ Optimized


Monitörün en yüksek parlaklık seviyesine göre hassas geçişler sağlanır. Ekran için en uygun HDR performansı sunulur.

 

 


PA32DC

 

PQ Basic


Genel HDR performansı sunulur.

 

 


PA32DC

 

İş Akışınıza Bağlı Kalın


PA32DC, mevcut ve yeni çıkacak ekran ve çevre birimleriyle uyumluluk için tam işlevli USB-C, DisplayPort 1.4 ve üç adet HDMI (V2.0) bağlantılarına sahiptir. Ayrıca USB merkezi olarak da kullanılabilen bir adet kulaklık jakı barındırır.

 

 

 • Kulaklık Jakı
 • HDMI (V2.0)
 • DisplayPort1.4
 • 67
 • Tam İşlevli USB-C
 • USB3.2 Gen2 Type-A •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
PA32DC

 

Çok Yönlü Stant


İki adet çok yönlü stant seçeneği, PA32DCyi her senaryoya uygun şekilde yerleştirmenizi kolaylaştırıyor, böylece kullanıcılar en uygun çalışma veya izleme pozisyonunu iş sahasında bulabiliyor.

 

 


PA32DC

 

Daha İyi Yönetim

 • Birlikte gelen klipsler çalışma alanını kablo kalabalığından arındırmak için kablo yönetimini kolaylaştırıyor ve şık metal tutamak PA32DCyi ihtiyacınız olan her yere taşımayı basitleştiriyor. •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
PA32DC

 

Çıkarılabilir Monitör Şapkası


Monitör şapkası, çevredeki ışık kaynakları sebebiyle oluşan ekran yansımasını azaltarak kullanıcıların hem stüdyoda hem de iş sahasında güvenle çalışmalarını sağlar. Otomatik kalibrasyon, monitör şapkası takılıyken bile çalışır.

 

 


PA32DC

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

 Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

 


PA32DC

 

Teknik Özellikler
Ekran Boyutu32 inç
Tepki Süresi1 ms
Çözünürlük3840x2160
Yenileme Hızı60 Hz
Dahili HoparlörHoparlör Var
Çözünürlük Standartı4K UHD
KavisDüz Ekran
SyncYok
MarkaAsus
Kullanım AmacıProfesyonel
Ekran Boyutu (inç)32
Panel TipiOLED
Çözünürlük Standartı4K UHD
Çözünürlük (maks)3840x2160
Tepki Süresi (ms)1
Yenileme Hızı (Hz)60
Görüntü Oranı16:9
Yatay Görüş Açısı178
Kontrast Oranı (:1)1000
Parlaklık (tipik)250
Renk sayısı (milyon)1070
Sync TeknolojisiYok
Kavisli (Curved)Yok
DokunmatikYok
Dahili HoparlörVar
Dahili Kamera (Webcam)Yok
Vesa UyumuVar
HDMI (adet)3
Display Port (adet)1
Mini Display PortYok
DSub (VGA)Yok
Kulaklık ÇıkışıVar
USB Port (adet)4
USB 3.1 (adet)Yok
Yükseklik AyarıVar
Sağa Sola Döndürme (swivel)Var
Yatay Dikey Döndürme (pivot)Var
Yukarı Aşağı Eğme (tilt)Var
Ağırlık (kg)<13
RenkSiyah
Diğer Özellikler
Stok KoduPA32DC
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
4711081560883

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.