TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

31,25
33,81

Asus PRO Q670M-C-CSM Intel Q670 Soket 1700 DDR5 4800MHz 2xM.2 mATX Anakart

Fiyat:
8.519,00 TL
845,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Z690-P D4-CSM

Asus PRO Q670M-C-CSM Intel Q670 Soket 1700 DDR5 4800MHz 2xM.2 mATX Anakart


Gelişmiş güvenlik, güvenilirlik, yönetim ve işletim olanaklarına sahip Intel® vPro destekli Micro-ATX Q670 kurumsal anakart

Intel® LGA 1700 soket: 12.Nesil Intel Core? işlemciler için hazır ASUS Kurumsal Kararlı Model (CSM) programı: Kararlı anakart tedariği, EOL bildirimi ve kurumsal anakartlar için BT yazılımı ASUS Control Center Express: Entegre bir BT görüntüleme ve yönetim yazılımı şirket seviyesindeki sistemlerin yönetimini basitleştiriyor
  • Gelişmiş sistem güvenliği: NIST SP 800-193 uyumluluğu olan Boot Defender, Kendini kurtarma özelliğine sahip BIOS ve PC?leri korumak için Güvenilir Platform Modülü (TPM)
  • Kararlı ve güvenilir performans: Yüksek kaliteli bileşenler ve sıkı test aşamaları zorlu ortamlarda dayanıklılığı garantiler
  • Kararlı ve güvenilir performans: Yüksek kaliteli bileşenler ve sıkı test aşamaları zorlu ortamlarda dayanıklılığı garantiler
  • Daha iyi hizmet: Kurulum ve destek süreçlerini kolaylaştırmak için Q-LED tanı ekranı ve COM hata ayıklama başlığı

  •  
  •  
  •  
  •  
Z690-P D4-CSM

 


Z690-P D4-CSM

 

PRO


ASUS Pro kurumsal anakart serimiz, BT operasyonlarınızı akıcı hale getirecek kapsamlı sistem koruması, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları gibi üstün özelliklere sahip. ASUS dünyanın en büyük ve en çok tanınan anakart markasıdır. Yatırımınızı ürünün kullanım ömrü boyunca en değerli hale getirecek birinci sınıf satış sonrası servisimiz ve uzun vadeli bulunabilirlik garantisiyle birlikte, ASUS kurumsal anakartlar iş ihtiyaçlarınız için, toplam sahip olma maliyeti optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

 

 

ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı BT yönetim yazılımı ASUS Control Center Express verilir.

 

 

ASUS Control Center Express

Merkezi bir BT yönetimi yazılımı olan ASUS Control Center Express, kullanıcı dostu arayüzü üzerinden kapsamlı kontrol imkanı sunarak kurumsal üretkenliği artırıyor. ASUS Control Center Express, ASUS'un kurumsal ürünleri için üst düzey takip olanağı ve en iyi BT yönetim deneyimini sunuyor. Satın alınan Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM) ürünlerinin her birinde müşteriler ASUS Control Center Express BT yönetim yazılımının bir kopyasını edinme hakkı kazanıyor.

 

 

BT uç nokta yönetimini optimize edin

BT personelinin kurumsal ağlarındaki cihazları izlemesine ve kontrol etmesine yardımcı olmak ve uzaktan birden çok yerde stok kontrolünü kolaylaştırmak için tasarlanmıştır

 

 

Otomatik BT bakımı

BT personelinin en yeni BIOS, yazılım ve yardımcı programların belirli saatlerde veya tüm aygıtlara otomatik olarak yoğun olmayan zamanlarda otomatik güncellemeleri zamanlamasını sağlayarak sistem kararlılığını ve BT işletim esnekliğini artırır

 

 

Tüm uç noktaları güvenli bir şekilde yönetin

Uç nokta yapılandırmasını, taşınabilir depolama erişimini ve PC yazılım uygulamalarını, tek tek aygıtlarda gruplandırma kuralları oluşturmalarını sağlayarak güvenle yönetin

 

 

* ASUS Control Center Express yazılımı sadece CSM anakartlarda bulunur. Daha fazla bilgi için lütfen yerel satış temsilcinize danışın.

 

 

Uluslararası Sertifikalı Kurumsal Anakart

ASUS kurumsal anakartlar, endüstri standartlarını aşan lider kalitesini kurumsal alanda ispatladı. Aralarında UL ve Blue Angel gibilerinin de bulunduğu birden çok uluslararası güvenlik ve çevre kuruluşundan sertifika alan ASUS kurumsal anakartlar güvenli ve sürdürülebilir birer çözüm sunarak işiniz için ideal bir seçenek sunuyor.

 

 

ASUS Kalkanı

Sistem güvenliğini baştan sona geliştirir

 

 


Z690-P D4-CSM

 

FIRMWARE

ASUS Kendini Kurtaran BIOS


ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz.

 

 

ASUS Secure Boot


ASUS kurumsal anakartlar ön yükleme yazılımının her parçasının sürümünü ve imzasını kontrol eder.

 

 

HARDWARE

Güvenilir Platform Modülü (TPM)


Donanım tabanlı güvenlik ile daha iyi veri koruması sunuluyor, ağ güvenliği artıyor, dijital kimlikler korunuyor ve platform bütünlüğü sağlanıyor.

 

 

NIST SP 800-193 Uyumluluğu


ASUS Boot Defender?a sahip ASUS Kurumsal anakartlar Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü?nün (NIST) PFR yönergelerine bağlı olarak potansiyel saldırılara karşı koruma sağlar.

 

 

NIST SP 800-147 Sertifikalı


ASUS kurumsal anakartlar ulusal bilgisayar güvenlik standartlarına uyum sağlar.

 

 

ASUS Kendini Kurtaran BIOS


Kullanıcılar en yeni BIOS güncellemesini tek bir basit adımla kurtarabilir.

 

 

 

Avantajlar


BIOS güncellemelerinin güvenli olmasını sağlar
 
Bakım frekansını ve maliyetleri azaltır
 
Ekstra yazılıma ihtiyaç duymaz

 

 

Otomatik güncelleme hatası tespiti ve kurtarma imkanı sunar

 

 

Z690-P D4-CSM

 

BIOS güncelleme çökmesinden kurtarmak için standart süreç

 

 

Kullanıcılar BIOS güncellemesini dört adımda yeniden kurabilir:

 

 

Z690-P D4-CSM

 

ASUS Güveni

En iyi bileşenler ve titiz güvenilirlik testleri ile kararlı performans sağlar

 

 

DDR5 Desteği


Bu ürün, bellek modüllerinin hızını ve kararlılığını optimize ederken gelişmiş voltaj dağıtımı sağlayan mimarisi ile büyük oranda enerji tasarrufu oluşturan DDR5 uyumluluğuna sahip kurumsal bir anakarttır.

 

 


Z690-P D4-CSM

 

 

PCIe 4.0 Yuvası


ASUS Intel 600 serisi kurumsal anakartlar, 12. Nesil Intel® Core? işlemciler için özel olarak tasarlanmıştır ve PCIe® 4.0 bağlantısı sunar. Yüksek bant genişliği ve süper yüksek aktarım hızları sayesinde ağır iş yüklerininin altından kolaylıkla kalkan ve teknik açısından zengin sistemler oluşturmanıza olanak tanır.

 

 


Z690-P D4-CSM

 

 

7/24 Güvenilirlik Testi


24 saat çalışmaları için optimize edilen bu anakartlar, farklı konumlarda değişen sıcaklık ve neme dayanabilmeleri için 45°C sıcaklığa ve %80 oranında bağıl neme kadar ulaşan ortamlarda test edildi.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

 

Nem Önleyici Kaplama

 

Neme ve aşınmaya karşı koruma


Neme dayanıklı inovatif kaplama, anakartı fabrikalar, kütüphaneler, veri merkezleri ve internet kafeler gibi nemli ortamlarda korur. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve anakartınızın ömrünü uzatır.

 

 


Z690-P D4-CSM

 

 

Sülfür Önleyici Rezistanslar


Kurumsal ürünlerin uzun süre güvenilir olmasını sağlamak için ASUS kurumsal anakartlarda sülfür önleyici rezistanslar kullanılır. Üst düzey seramik yapıyla (alüminyum oksit) üretilen rezistanslar sülfürlenmeye karşı mükemmel direnç gösterir. Sülfür önleyici rezistanslar ile ASUS kurumsal anakartlar en zorlu koşullarda bile kullanılabilir.

 

 


Z690-P D4-CSM

 

 

LANGuard


Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

Yüksek Voltaj Koruması

Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı


Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

Z690-P D4-CSM

 

Paslanmaz Çelik Arka Panel

Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

ESD Koruyucuları

 

 

Elektrostatik deşarj koruması

 

 

ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -15kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

 

ASUS Yönetim Yazılımı


Özelleştirme ve yönetimi daha verimli hale getirir

Olay Günlüğü

 

 

Dahili olay günlüğü faydalı sistem bilgilerini toplayarak sorun gidermeyi kolaylaştırır


BIOS güncellemeleri

 

 

Güncelleme durumu, en son sürüm ve güncelleme süresi


AC güç kaybı

 

 

Anormal güç kaybı olayları

 

 

RTC yeniden başlatma

 

 

RTC (Real Time Clock - Gerçek Zamanlı Saat) yeniden başlatmanın zamanı

 

 


Kasaya izinsiz giriş

 

 

Kasanın açıldığı anların kaydı

 

 

Donanım değişimleri

 

 

İşlemci, bellek veya sabit disklerde yapılan değişiklikler

 

 

Donanım durumu

USB aşırı akım, CPU aşırı sıcaklık ve CPU aşırı voltaj durumları

 

 

ASUS Kurumsal BIOS Kiti

Özelleştirilmiş bir ürünün kullanıcılara etkisinin önemini iyi bilen ASUS, kısmi BIOS güncelleme çözümü için yepyeni Kurumsal BIOS Kitini sunuyor!

 

 

BIOS Değer Düzenleme Aracı

BIOS Ön Yükleme Logosu Aracı

Sistemlerinize özel bir ön yükleme logosu ekleyin

OEM Etkinleştirme (OA) Araçları

OEM Etkinleştirme anahtarı ekleyin veya kaldırın

Masaüstü Yönetim Arayüzü (DMI)

Şirket adı gibi müşteri bilgilerini BIOS'a ekleyin

Intel® Management Engine (Intel® ME) Sürücüsü

Tüm BIOS'u yeniden kurmadan Management Engine'i güncelleyin

Kolay Kurulum

Q-LED Core

Q-LED Core, Açılışta Otomatik Sınama (POST) esnasında güç LED?i ile ışık düzenleri oluşturarak kullanıcıların olası sorunları gidermesine yardımcı oluyor.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

COM Hata Ayıklama Başlığı


Bu 6-1 pimli COM hata ayıklama başlığı ile anakart sorunlarının daha hızlı ve daha verimli giderilmesi sağlanır. BT yöneticileri, bir hata ayıklama kartına bağlanırken başlatma ve kurtarma süreçleri hakkında daha iyi bir fikir edinmek için hata ve hata ayıklama kodlarını görüntüleyebilir*.

*Üçüncü parti hata ayıklama kartı ayrı satılır.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

Kutu Şeklinde Başlıklar

Tüm USB başlıkları kutu stilindedir, hızlı konektör kurulumu sağlar ve pim hasarını önler.

 

 


Z690-P D4-CSM

 

Sabit Konumlu Konektörler

ASUS kurumsal anakartlarındaki konektör konumları, ürün, nesil boyunca tutarlı olmaya devam ederek eğitimi, üretimi ve destekleyici donanım yatırımlarını korur.

 

 

Z690-P D4-CSM

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


Z690-P D4-CSM

 

Teknik Özellikler
ChipsetIntel Q670
İşlemci Soket TipiSoket 1700
Ram TipiDDR5
Ram Hızı4800MHz
BoyutmATX
Ses7.1
MarkaAsus
İşlemci Soket MarkasıIntel
İşlemci Soket Tipi1700
ChipsetIntel Q670
Ram Slot Sayısı4
Max Ram Desteği (GB)128
Ram TipiDDR5
Max Ram Frekans Hızı (Mhz)4800
Anakart BoyutmATX
USB 3.24
USB 3.1Yok
USB 3.0Yok
USB 2.02
PS/22
ESATA6
Com PortVar
BluetoothYok
D-SUBYok
DVIYok
HDMI1
DISPLAYPORT2
Mini DisplayportYok
LAN HIZI10/100/1000 Mbps
LAN ÇIKIŞ SAYISI1
WIRELESS LANYok
SES KANAL7.1
M.22
PCI-E 4.04
PCI-E 3.02
PCI-E 2.0Yok
PCI-E3
PCI-E X12
PCI-E 5.0Yok
Diğer Özellikler
Stok KoduPRO Q670M-C-CSM
MarkaAsus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711081518389

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.