TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

18,74
19,739

Asus PRO Q670M-C-CSM Intel Q670 Soket 1700 DDR5 3200 MHz 2xM2 mATX Anakart

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

2.689,00 TL
11.969,00 TL
1.319,00 TL

Z690-P D4-CSM

Asus PRIME Z690-P D4-CSM Intel Z670 Soket 1700 DDR5 5333MHz M2 ATX Anakart


Gelişmiş güvenlik, güvenilirlik, yönetim ve işletim olanaklarına sahip Intel® vPro destekli Micro-ATX Q670 kurumsal anakart

Intel® LGA 1700 soket: 12.Nesil Intel Core? işlemciler için hazır ASUS Kurumsal Kararlı Model (CSM) programı: Kararlı anakart tedariği, EOL bildirimi ve kurumsal anakartlar için BT yazılımı ASUS Control Center Express: Entegre bir BT görüntüleme ve yönetim yazılımı şirket seviyesindeki sistemlerin yönetimini basitleştiriyor
 • Gelişmiş sistem güvenliği: NIST SP 800-193 uyumluluğu olan Boot Defender, Kendini kurtarma özelliğine sahip BIOS ve PC?leri korumak için Güvenilir Platform Modülü (TPM)
 • Kararlı ve güvenilir performans: Yüksek kaliteli bileşenler ve sıkı test aşamaları zorlu ortamlarda dayanıklılığı garantiler
 • Kararlı ve güvenilir performans: Yüksek kaliteli bileşenler ve sıkı test aşamaları zorlu ortamlarda dayanıklılığı garantiler
 • Daha iyi hizmet: Kurulum ve destek süreçlerini kolaylaştırmak için Q-LED tanı ekranı ve COM hata ayıklama başlığı

 • Z690-P D4-CSM

   


  Z690-P D4-CSM

   

  PRO


  ASUS Pro kurumsal anakart serimiz, BT operasyonlarınızı akıcı hale getirecek kapsamlı sistem koruması, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları gibi üstün özelliklere sahip. ASUS dünyanın en büyük ve en çok tanınan anakart markasıdır. Yatırımınızı ürünün kullanım ömrü boyunca en değerli hale getirecek birinci sınıf satış sonrası servisimiz ve uzun vadeli bulunabilirlik garantisiyle birlikte, ASUS kurumsal anakartlar iş ihtiyaçlarınız için, toplam sahip olma maliyeti optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

   

  ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı BT yönetim yazılımı ASUS Control Center Express verilir.

   

  ASUS Control Center Express

  Merkezi bir BT yönetimi yazılımı olan ASUS Control Center Express, kullanıcı dostu arayüzü üzerinden kapsamlı kontrol imkanı sunarak kurumsal üretkenliği artırıyor. ASUS Control Center Express, ASUS'un kurumsal ürünleri için üst düzey takip olanağı ve en iyi BT yönetim deneyimini sunuyor. Satın alınan Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM) ürünlerinin her birinde müşteriler ASUS Control Center Express BT yönetim yazılımının bir kopyasını edinme hakkı kazanıyor.

   

  BT uç nokta yönetimini optimize edin

  BT personelinin kurumsal ağlarındaki cihazları izlemesine ve kontrol etmesine yardımcı olmak ve uzaktan birden çok yerde stok kontrolünü kolaylaştırmak için tasarlanmıştır

   

  Otomatik BT bakımı

  BT personelinin en yeni BIOS, yazılım ve yardımcı programların belirli saatlerde veya tüm aygıtlara otomatik olarak yoğun olmayan zamanlarda otomatik güncellemeleri zamanlamasını sağlayarak sistem kararlılığını ve BT işletim esnekliğini artırır

   

  Tüm uç noktaları güvenli bir şekilde yönetin

  Uç nokta yapılandırmasını, taşınabilir depolama erişimini ve PC yazılım uygulamalarını, tek tek aygıtlarda gruplandırma kuralları oluşturmalarını sağlayarak güvenle yönetin

   

  * ASUS Control Center Express yazılımı sadece CSM anakartlarda bulunur. Daha fazla bilgi için lütfen yerel satış temsilcinize danışın.

   

  Uluslararası Sertifikalı Kurumsal Anakart

  ASUS kurumsal anakartlar, endüstri standartlarını aşan lider kalitesini kurumsal alanda ispatladı. Aralarında UL ve Blue Angel gibilerinin de bulunduğu birden çok uluslararası güvenlik ve çevre kuruluşundan sertifika alan ASUS kurumsal anakartlar güvenli ve sürdürülebilir birer çözüm sunarak işiniz için ideal bir seçenek sunuyor.

   

  ASUS Kalkanı

  Sistem güvenliğini baştan sona geliştirir

   


  Z690-P D4-CSM

   

  FIRMWARE

  ASUS Kendini Kurtaran BIOS


  ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz.

   

  ASUS Secure Boot


  ASUS kurumsal anakartlar ön yükleme yazılımının her parçasının sürümünü ve imzasını kontrol eder.

   

  HARDWARE

  Güvenilir Platform Modülü (TPM)


  Donanım tabanlı güvenlik ile daha iyi veri koruması sunuluyor, ağ güvenliği artıyor, dijital kimlikler korunuyor ve platform bütünlüğü sağlanıyor.

   

  NIST SP 800-193 Uyumluluğu


  ASUS Boot Defender?a sahip ASUS Kurumsal anakartlar Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü?nün (NIST) PFR yönergelerine bağlı olarak potansiyel saldırılara karşı koruma sağlar.

   

  NIST SP 800-147 Sertifikalı


  ASUS kurumsal anakartlar ulusal bilgisayar güvenlik standartlarına uyum sağlar.

   

  ASUS Kendini Kurtaran BIOS


  Kullanıcılar en yeni BIOS güncellemesini tek bir basit adımla kurtarabilir.

   


  Avantajlar


  BIOS güncellemelerinin güvenli olmasını sağlar

  Bakım frekansını ve maliyetleri azaltır

  Ekstra yazılıma ihtiyaç duymaz


  Otomatik güncelleme hatası tespiti ve kurtarma imkanı sunar


  Z690-P D4-CSM

   

  BIOS güncelleme çökmesinden kurtarmak için standart süreç

   

  Kullanıcılar BIOS güncellemesini dört adımda yeniden kurabilir:

   

  Z690-P D4-CSM

   

  ASUS Güveni

  En iyi bileşenler ve titiz güvenilirlik testleri ile kararlı performans sağlar


  DDR5 Desteği


  Bu ürün, bellek modüllerinin hızını ve kararlılığını optimize ederken gelişmiş voltaj dağıtımı sağlayan mimarisi ile büyük oranda enerji tasarrufu oluşturan DDR5 uyumluluğuna sahip kurumsal bir anakarttır.

   


  Z690-P D4-CSM

   


  PCIe 4.0 Yuvası


  ASUS Intel 600 serisi kurumsal anakartlar, 12. Nesil Intel® Core? işlemciler için özel olarak tasarlanmıştır ve PCIe® 4.0 bağlantısı sunar. Yüksek bant genişliği ve süper yüksek aktarım hızları sayesinde ağır iş yüklerininin altından kolaylıkla kalkan ve teknik açısından zengin sistemler oluşturmanıza olanak tanır.

   


  Z690-P D4-CSM

   


  7/24 Güvenilirlik Testi


  24 saat çalışmaları için optimize edilen bu anakartlar, farklı konumlarda değişen sıcaklık ve neme dayanabilmeleri için 45°C sıcaklığa ve %80 oranında bağıl neme kadar ulaşan ortamlarda test edildi.

   

  Z690-P D4-CSM

   


  Nem Önleyici Kaplama


  Neme ve aşınmaya karşı koruma


  Neme dayanıklı inovatif kaplama, anakartı fabrikalar, kütüphaneler, veri merkezleri ve internet kafeler gibi nemli ortamlarda korur. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve anakartınızın ömrünü uzatır.

   


  Z690-P D4-CSM

   


  Sülfür Önleyici Rezistanslar


  Kurumsal ürünlerin uzun süre güvenilir olmasını sağlamak için ASUS kurumsal anakartlarda sülfür önleyici rezistanslar kullanılır. Üst düzey seramik yapıyla (alüminyum oksit) üretilen rezistanslar sülfürlenmeye karşı mükemmel direnç gösterir. Sülfür önleyici rezistanslar ile ASUS kurumsal anakartlar en zorlu koşullarda bile kullanılabilir.

   


  Z690-P D4-CSM

   


  LANGuard


  Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.

  ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

   

  Z690-P D4-CSM

   

  Yüksek Voltaj Koruması

  Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı


  Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

  Z690-P D4-CSM

   

  Paslanmaz Çelik Arka Panel

  Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç

  Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

   

  Z690-P D4-CSM


  ESD Koruyucuları


  Elektrostatik deşarj koruması


  ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -15kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.


  Z690-P D4-CSM

   


  ASUS Yönetim Yazılımı


  Özelleştirme ve yönetimi daha verimli hale getirir

  Olay Günlüğü

   

  Dahili olay günlüğü faydalı sistem bilgilerini toplayarak sorun gidermeyi kolaylaştırır


  BIOS güncellemeleri

   

  Güncelleme durumu, en son sürüm ve güncelleme süresi


  AC güç kaybı

   

  Anormal güç kaybı olayları

   

  RTC yeniden başlatma

   

  RTC (Real Time Clock - Gerçek Zamanlı Saat) yeniden başlatmanın zamanı

   


  Kasaya izinsiz giriş

   

  Kasanın açıldığı anların kaydı

   

  Donanım değişimleri

   

  İşlemci, bellek veya sabit disklerde yapılan değişiklikler

   

  Donanım durumu

  USB aşırı akım, CPU aşırı sıcaklık ve CPU aşırı voltaj durumları

   

  ASUS Kurumsal BIOS Kiti

  Özelleştirilmiş bir ürünün kullanıcılara etkisinin önemini iyi bilen ASUS, kısmi BIOS güncelleme çözümü için yepyeni Kurumsal BIOS Kitini sunuyor!

   

  BIOS Değer Düzenleme Aracı

  BIOS Ön Yükleme Logosu Aracı

  Sistemlerinize özel bir ön yükleme logosu ekleyin

  OEM Etkinleştirme (OA) Araçları

  OEM Etkinleştirme anahtarı ekleyin veya kaldırın

  Masaüstü Yönetim Arayüzü (DMI)

  Şirket adı gibi müşteri bilgilerini BIOS'a ekleyin

  Intel® Management Engine (Intel® ME) Sürücüsü

  Tüm BIOS'u yeniden kurmadan Management Engine'i güncelleyin

  Kolay Kurulum

  Q-LED Core

  Q-LED Core, Açılışta Otomatik Sınama (POST) esnasında güç LED?i ile ışık düzenleri oluşturarak kullanıcıların olası sorunları gidermesine yardımcı oluyor.


  Z690-P D4-CSM

   

  COM Hata Ayıklama Başlığı


  Bu 6-1 pimli COM hata ayıklama başlığı ile anakart sorunlarının daha hızlı ve daha verimli giderilmesi sağlanır. BT yöneticileri, bir hata ayıklama kartına bağlanırken başlatma ve kurtarma süreçleri hakkında daha iyi bir fikir edinmek için hata ve hata ayıklama kodlarını görüntüleyebilir*.

  *Üçüncü parti hata ayıklama kartı ayrı satılır.

   

  Z690-P D4-CSM

   

  Kutu Şeklinde Başlıklar

  Tüm USB başlıkları kutu stilindedir, hızlı konektör kurulumu sağlar ve pim hasarını önler.

   


  Z690-P D4-CSM

   

  Sabit Konumlu Konektörler

  ASUS kurumsal anakartlarındaki konektör konumları, ürün, nesil boyunca tutarlı olmaya devam ederek eğitimi, üretimi ve destekleyici donanım yatırımlarını korur.

   

  Z690-P D4-CSM

   

  ASUS Türkiye Garantili Ürün

  Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

  Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

   


  Z690-P D4-CSM

   

  Diğer Özellikler
  Stok KoduPRO Q670M-C-CSM
  MarkaAsus
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Garanti (Yıl)2
  4711081518389

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.