TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,074
34,752

Asus PRO A520M-C/CSM AMD A520 Soket AM4 DDR4 4400MHz 1xM.2 mATX Anakart

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3.909,00 TL
4.099,00 TL
12.529,00 TL

PRO A520M-C/CSM

 

Asus PRO A520M-C/CSM AMD A520 Soket AM4 DDR4 4400MHz 1xM.2 mATX Anakart

PRO A520M-C/CSM

Gelişmiş güvenlik, sağlamlık ve yönetim olanaklarına sahip Micro-ATX AMD A520 kurumsal anakart

 

AMD AM4 soket: Ryzen? 5000 Serisi/4000 G-Serisi/3000 Serisi Masaüstü İşlemciler için Hazır ASUS?a özgü kendini kurtaran BIOS teknolojisi ile onaylı bir yedekten otomatik sistem BIOS?u kurtarma Özel LPC başlığı ve LCD ekranlı hata ayıklama kartı ile daha hızlı sorun giderme Detaylı sistem bilgilerini saklayıp yönetmek için olay günlüğü Anakartı zorlu ortamlarda koruyan neme dayanıklı yenilikçi kaplama Daha hızlı ve verimli özelleştirme yapmayı sağlayan kurumsal BIOS kiti IT yönetimini kolaylaştırmak için ASUS Control Center Express (ACCE)


ASUS Pro kurumsal anakart serimiz, IT operasyonlarınızı akıcı hale getirecek kapsamlı sistem koruması, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları gibi üstün özelliklere sahip. ASUS dünyanın en büyük ve en çok tanınan anakart markasıdır. Yatırımınızı ürünün kullanım ömrü boyunca en değerli hale getirecek birinci sınıf satış sonrası servisimiz ve uzun vadeli bulunabilirlik garantisiyle birlikte, ASUS kurumsal anakartlar iş ihtiyaçlarınız için, toplam sahip olma maliyeti optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM)


ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı IT yönetim yazılımı ASUS Control Center Express verilir.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

ASUS Control Center Express


Merkezi bir IT yönetimi yazılımı olan ASUS Control Center Express, kullanıcı dostu arayüzü üzerinden kapsamlı kontrol imkanı sunarak kurumsal üretkenliği artırıyor. ASUS Control Center Express, ASUS'un kurumsal ürünleri için üst düzey takip olanağı ve en iyi IT yönetim deneyimini sunuyor. Satın alınan Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM) ürünlerinin her birinde müşteriler ASUS Control Center Express IT yönetim yazılımının bir kopyasını edinme hakkı kazanıyor.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Uluslararası Sertifikalı Kurumsal Anakart


ASUS kurumsal anakartlar, endüstri standartlarını aşan lider kalitesini kurumsal alanda ispatladı. Aralarında UL ve Blue Angel gibilerinin de bulunduğu birden çok uluslararası güvenlik ve çevre kuruluşundan sertifika alan ASUS kurumsal anakartlar güvenli ve sürdürülebilir birer çözüm sunarak işiniz için ideal bir seçenek sunuyor.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

ASUS Kalkanı


Sistem güvenliğini baştan sona geliştirir.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

ASUS Kendini Kurtaran BIOS


ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz.

 

 

Trusted Platform Module (TPM)


Donanım tabanlı güvenlik ile daha iyi veri koruması sunuluyor, ağ güvenliği artıyor, dijital kimlikler korunuyor ve platform bütünlüğü sağlanıyor.

 

 

ASUS Secure Boot


ASUS kurumsal anakartlar ön yükleme yazılımının her parçasının sürümünü ve imzasını kontrol eder.

 

 

NIST SP 800-147 Sertifikalı


ASUS kurumsal anakartlar ulusal bilgisayar güvenlik standartlarına uyum sağlar.

 

 

ASUS Güveni


En iyi bileşenler ve titiz güvenilirlik testleri ile kararlı performans sağlar.

 

 

ASUS Sorun Giderme Çözümü


10-1 pinli bir LPC (Low Pin Count - Düşük Pin Sayılı) bir başlık olan ASUS Hata Ayıklama başlığı, anakartın sorunlarını daha hızlı ve verimli şekilde gidermek için hata ayıklama kartı takma imkanı sunar. ASUS Hata Ayıklama Kartı takıldığında, yöneticiler dahili LCD ekranda hata ve hata ayıklama kodlarını görüp başlatma ve kurtarma süreçleri hakkında daha iyi fikir edinebilir. ASUS kurumsal anakartlar eksiksiz bir sorun giderme çözümü sunarak seri üretimin daha hızlı ve daha uygun maliyetli olmasını sağlar.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

7/24 Güvenilirlik Testi


24 saat çalışmaları için optimize edilen bu anakartlar, farklı konumlarda değişen sıcaklık ve neme dayanabilmeleri için 45°C sıcaklığa ve %80 oranında bağıl neme kadar ulaşan ortamlarda test edildi.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Nem Önleyici Kaplama


Neme dayanıklı inovatif kaplama, anakartı fabrikalar, kütüphaneler, veri merkezleri ve internet kafeler gibi nemli ortamlarda korur. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve anakartınızın ömrünü uzatır.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Sülfür Önleyici Rezistanslar


Kurumsal ürünlerin uzun süre güvenilir olmasını sağlamak için ASUS kurumsal anakartlarda sülfür önleyici rezistanslar kullanılır. Üst düzey seramik yapıyla (alüminyum oksit) üretilen rezistanslar sülfürlenmeye karşı mükemmel direnç gösterir. Sülfür önleyici rezistanslar ile ASUS kurumsal anakartlar en zorlu koşullarda bile kullanılabilir.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

LANGuard


ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Yüksek Voltaj Koruması


Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Paslanmaz Çelik Arka Panel


Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

ESD Koruyucuları


ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -15kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

ASUS Kurumsal BIOS Kiti


Özelleştirilmiş bir ürünün kullanıcılara etkisinin önemini iyi bilen ASUS, kısmi BIOS güncelleme çözümü için yepyeni Kurumsal BIOS Kitini sunuyor!

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

BIOS Değer Düzenleme Aracı


BIOS ayarlarınızı özelleştirin

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

BIOS Ön Yükleme Logosu Aracı


Sistemlerinize özel bir ön yükleme logosu ekleyin

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

OEM Etkinleştirme (OA) Araçları


OEM Etkinleştirme anahtarı ekleyin veya kaldırın

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Masaüstü Yönetim Arayüzü (DMI)


Şirket adı gibi müşteri bilgilerini BIOS'a ekleyin

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Kutu Şeklinde Başlıklar


Tüm USB başlıkları kutu stilindedir, hızlı konektör kurulumu sağlar ve pim hasarını önler.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Sabit Konumlu Konektörler

ASUS kurumsal anakartlarındaki konektör konumları, ürün, nesil boyunca tutarlı olmaya devam ederek eğitimi, üretimi ve destekleyici donanım yatırımlarını korur. 

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

 

 


Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


PRO A520M-C/CSM

 

Teknik Özellikler
ChipsetAMD A520
İşlemci Soket TipiAM4
Ram TipiDDR4
Ram Hızı4400MHz
BoyutmATX
Ses7.1
MarkaAsus
İşlemci Soket MarkasıAMD
İşlemci Soket TipiAM4
ChipsetAMD A520
Ram Slot Sayısı2
Max Ram Desteği (GB)64
Ram TipiDDR4
Max Ram Frekans Hızı (Mhz)4400
Anakart BoyutmATX
USB 3.24
USB 3.1Yok
USB 3.0Yok
USB 2.02
PS/22
ESATAYok
Com PortVar
BluetoothYok
D-SUB1
DVI1
HDMI1
DISPLAYPORTYok
Mini DisplayportYok
LAN HIZI10/100/1000 Mbps
LAN ÇIKIŞ SAYISI1
WIRELESS LANYok
SES KANAL7.1
M.21
PCI-E 4.0Yok
PCI-E 3.03
PCI-E 2.0Yok
PCI-EYok
PCI-E X1Yok
PCI-E 5.0Yok
Diğer Özellikler
Stok KoduPRO A520M-C/CSM
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
4718017873352

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.