TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

29,06
31,311

Asus EX-H610M-V3 D4 Intel H610 Soket LGA1700 DDR4 3200Mhz mATX Anakart

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3.549,00 TL
8.499,00 TL
8.589,00 TL

EX-H610M-V3 D4

 

Asus EX-H610M-V3 D4 Intel H610 Soket LGA1700 DDR4 3200Mhz mATX Anakart
 

Asus EX-H610M-V3 D4, Intel H610 yonga setine sahip LGA1700 soketli bir mATX anakarttır. Bu anakart, DDR4 3200MHz bellek hızını destekler.

Anakart, Intel'in 11. nesil Alder Lake işlemcileriyle uyumludur ve yüksek performanslı masaüstü sistemleri için tasarlanmıştır. H610 yonga seti, temel özellikleri ve bağlantı noktaları sağlayarak günlük bilgisayar kullanımı için ideal bir seçenektir.

EX-H610M-V3 D4, kompakt mATX form faktöründe tasarlanmıştır, bu da daha küçük kasa boyutlarına sahip sistemler için uygun olduğu anlamına gelir. Bu anakart, kullanıcılara ihtiyaçlarına göre farklı bileşenlerle uyumlu olacak şekilde geniş bir donanım uyumluluğu sunar.

Anakartın üzerinde genişletme yuvaları, M.2 yuvaları ve SATA bağlantı noktaları gibi çeşitli bağlantı seçenekleri bulunur. Ayrıca, USB portları, LAN bağlantısı ve ses çıkışı gibi temel bağlantı noktaları da sağlanmıştır.

Asus EX-H610M-V3 D4, güvenilir performansı ve uygun fiyatıyla kullanıcılar arasında popüler bir seçenektir. Bu anakart, temel bilgisayar ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçimdir ve basit bir yapıya sahip olduğu için kolaylıkla kurulabilir ve kullanılabilir.


Intel® H610 (LGA 1700) micro ATX anakart, PCIe 4.0, DVI, USB 3.2 Gen 1 Type-A, SATA 6 Gbps, Realtek 1 Gb Ethernet, nem önleyici kaplama, USBGuard


Kesintisiz aksiyon: iCafé, siparişe göre yapılandırılan oyun sistemleri ve kalite odaklı işletmeler için en iyi seçim

 

 


Kesintisiz dayanıklılık: Nem önleyici kaplama, LANGuard, SafeSlot Core+, USBGuard, paslanmaz Çelik arka giriş/çıkış paneli ve 5X Protection III içeren yenilmez özellikler

 

 


Kesintisiz oyun: ASUS Beyond VR için hazır, üstün ses deneyimi

 

 


Kesintisiz mücadele: ASUS iCafé LAB sertifikasıyla disksiz sistem kullanımı için yeniden başlatma testi, buna ek olarak en iyi oyunlar, 100?den fazla çevre birimi, 1000?den fazla işlemci, bellek modülü, grafik kartı ve dahasıyla uyumluluk testleri

 

 


EX-H610M-V3 D4

 


EX-H610M-V3 D4

 

KESİNTİSİZ AKSİYON İÇİN ÜRETİLDİ

ASUS Expedition: Kesintisiz Savaşa Hazır


Kesintisiz aksiyon için üretilen daha hızlı BIOS önyüklemesi için Lightning Boot özelliğine sahip ASUS Expedition 600 serisi anakartlar, uzun kullanım ömrü için neme, aşınmaya ve yüksek voltaja kesintisiz bir şekilde dayanıklı olacak şekilde geliştirildi. Üstün güvenlik için bellekler bile sıkıca sabitlendi. 144 saatlik disksiz sistem testlerinin yanı sıra en iyi oyunlar ve 100'den fazla oyun çevre birimi ile kapsamlı uyum kontrolleri yapılarak sınırları zorladık. Üstün ses deneyimi için ise Expedition anakartlarda destansı oyun sesleriyle kesintisiz oyun performansı sunuluyor. Bunun yanı sıra en yüksek seviyede kararlılık, güvenilirlik ve değer de bu kartların özellikleri arasında yer alıyor.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

KESİNTİSİZ DAYANIKLILIK

Olağanüstü kararlılık ve koruma


ASUS Expedition anakartlar kesintisiz dayanıklılık sağlamak için rakipsiz donanım bileşenlerine ve özelliklerine sahip. Bunlar arasında, nem önleyici kaplama, SafeSlot Core, LANGuard, %120 daha yüksek voltaja dayanan USBGuard koruması ve ASUS'a özgü 5X Protection III özellikleri bulunuyor.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

Parlak nem önleyici kaplama

Neme ve aşınmaya karşı korur


Neme dayanıklı bu yenilikçi kaplama anakartınızı kapsamlı bir koruma altına alır ve insanların kalabalık olarak bulunduğu İnternet cafe, kütüphane ve veri merkezleri gibi ortamlarda oluşan yüksek nem seviyesine karşı koruma sağlar. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve Expedition anakartınızın ömrünü uzatır. Ayrıca kartın karanlıkta parlayan kaplaması, ultraviyole ışıkte nereye uygulandığını görmenizi sağlar.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

USBGuard

%120 daha yüksek voltaja karşı koruma


ASUS'a özgü USBGuard teknolojisi voltaj değişimlerini gerçek zamanlı olarak tespit eder ve standarttan %120 daha yüksek voltajlara dayanarak kararlı ve güvenilir voltaj girişi sağlar. Böylece hasar riski azalır ve ekipmanlarınız korunmuş olur.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 


EX-H610M-V3 D4

 


ASUS EXPEDITION serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

 

 

SafeSlot Core

Hasarları önleyen sağlam PCIe yuvaları


SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 


ASUS EXPEDITION anakartlardaki PCIe ve DIMM pinlerinin çevresinde güçlendirilmiş lehim noktaları da bulunur.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

LANGuard

Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.


ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

Yüksek Voltaj Koruması


EX-H610M-V3 D4

 


Dahili voltaj düzenleyicili özel bir devre tasarımı, yonga setinizi, bağlantı girişlerini, ses kodeklerini, kararsız güç kaynaklarından gelebilecek beklenmeyen yüksek seviye voltaja karşı korur.

 

 

DIGI+ Voltaj Regülatör Modülü


EX-H610M-V3 D4

 


ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.

 

 

Paslanmaz Çelik Arka Plaka


EX-H610M-V3 D4

 


ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.

 

 

Paslanmaz Çelik Arka Plaka


EX-H610M-V3 D4

 


Krom oksitle kaplanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneli, standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

 

 

Ödüllü UEFI BIOS


Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş Modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

Q-LED Core


Q-LED Core, Açılışta Otomatik Sınama (POST) esnasında güç LED?i ile ışık düzenleri oluşturarak kullanıcıların olası sorunları gidermesine yardımcı oluyor.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

KESİNTİSİZ OYUN

PCIe® 4.0 Slotu


11. Nesil Intel® Core? işlemciler için özel olarak tasarlanan ASUS H510 anakartlar, en yeni GPU?lar için PCIe® 4.0 bağlantı seçeneği sunuyor. Yüksek bant genişliği ve süper aktarım hızları ile yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilen, zengin özelliklere sahip sistemler kurabilirsiniz.

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

ASUS VR Ready'nin de Ötesinde

İşini Büyütmek İsteyen İnternet Kafe Sahipleri için Mükemmel Tercih


İnternet Cafe'nizde ASUS Beyond VR Ready ile VR deneyimi sunarak rakiplernizin önüne geçin. ASUS Expedition anakartlar, sınıfının lideri ASUS bileşenler ile birlikte kullanıldığında müşterilerinize en iyi VR deneyimini sunmak için mükemmel bir çözüm haline gelir. ASUS Expedition anakartlar 3DMark VR testinin yanı sıra ASUS'un kendi VR testlerinden de geçti. Bu yüzden en iyi performansı ve güvenilirliği sunduğunuzdan emin olabilirsiniz. ASUS Beyond VR Ready ile İnternet Cafe'nizi VR çağına taşıyın ve işinizin cazibesini artırın!

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

Destansı oyun sesleri

Üstün ses deneyiminin tamamen yeni bir boyutunu keşfedin ve hükmetmeye hazırlanın!


EX-H610M-V3 D4

 

En iyi oyunlar ve 100'den fazla çevre birimiyle test edildi


ASUS iCafe Labs mühendisleri Expedition anakartları gerçek İnternet cafe ortamına benzer ortamda uzun dayanıklılık testlerinden geçirir. En iyi oyunları ve en popüler donanım kombinasyonlarıyla yapılan 100'den fazla kombinasyonu test ederek, sizin ve müşterilerinizin en iyi oyun deneyimini yaşamasını sağlıyoruz!

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

 

 


Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

 


EX-H610M-V3 D4

 

Diğer Özellikler
Stok KoduEX-H610M-V3 D4
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
4711081589600

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.