TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,937
35,359

Asus EX-B660M-V5 D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5333MHz 2xM2 mATX Anakart

Fiyat:
6.159,00 TL
611,23 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

EX-B660M-V5 D4

 

Asus EX-B660M-V5 D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5333MHz 2xM2 mATX Anakart

EX-B660M-V5 D4

Intel® B660 (LGA 1700) mATX anakart, PCIe® 4.0, 8 güç aşaması, Realtek 1 Gb Ethernet, HDMI®, D-Sub, USB 3.2 Gen 1, DDR4 5333 (OC), parlak nem önleyici kaplama ve Lightning Boot

  • Kesintisiz aksiyon: iCafé, siparişe göre yapılandırılan oyun sistemleri ve kalite odaklı işletmeler için en iyi seçim
  • Kesintisiz dayanıklılık: 8 pimli ProCool bağlantısı, nem önleyici kaplama, LANGuard, SafeSlot Core+, USBGuard, paslanmaz Çelik arka giriş/çıkış paneli ve 5X Protection III içeren yenilmez özellikler
  • Kesintisiz oyun: DDR4 5333 (OC), iki adet M.2 yuvası, PCIe® 4.0, ASUS Beyond VR için hazır ve üstün sesler
  • Kesintisiz mücadele: ASUS iCafé LAB sertifikasıyla disksiz sistem kullanımı için yeniden başlatma testi, buna ek olarak en iyi oyunlar, 100?den fazla çevre birimi, 1000?den fazla işlemci, bellek modülü, grafik kartı ve dahasıyla uyumluluk testleri
  •  
  •  
  •  
EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 

KESİNTİSİZ AKSİYON İÇİN ÜRETİLDİ

ASUS Expedition: Kesintisiz Savaşa Hazır


Kesintisiz aksiyon için üretilen daha hızlı BIOS önyüklemesi için Lightning Boot özelliğine sahip ASUS Expedition 600 serisi anakartlar, uzun kullanım ömrü için neme, aşınmaya ve yüksek voltaja kesintisiz bir şekilde dayanıklı olacak şekilde geliştirildi. Üstün güvenlik için bellekler bile sıkıca sabitlendi. 144 saatlik disksiz sistem testlerinin yanı sıra en iyi oyunlar ve 100'den fazla oyun çevre birimi ile kapsamlı uyum kontrolleri yapılarak sınırları zorladık. Üstün ses deneyimi için ise Expedition anakartlarda destansı oyun sesleriyle kesintisiz oyun performansı sunuluyor. Bunun yanı sıra en yüksek seviyede kararlılık, güvenilirlik ve değer de bu kartların özellikleri arasında yer alıyor.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

KESİNTİSİZ DAYANIKLILIK

Olağanüstü kararlılık ve koruma


ASUS Expedition anakartlar kesintisiz dayanıklılık sağlamak için rakipsiz donanım bileşenlerine ve özelliklerine sahip. Bunlar arasında, nem önleyici kaplama, SafeSlot Core, LANGuard, %120 daha yüksek voltaja dayanan USBGuard koruması ve ASUS'a özgü 5X Protection III özellikleri bulunuyor.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

Parlak nem önleyici kaplama

Neme ve aşınmaya karşı korur


Neme dayanıklı bu yenilikçi kaplama anakartınızı kapsamlı bir koruma altına alır ve insanların kalabalık olarak bulunduğu İnternet cafe, kütüphane ve veri merkezleri gibi ortamlarda oluşan yüksek nem seviyesine karşı koruma sağlar. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve Expedition anakartınızın ömrünü uzatır. Ayrıca kartın karanlıkta parlayan kaplaması, ultraviyole ışıkte nereye uygulandığını görmenizi sağlar.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

USBGuard

%120 daha yüksek voltaja karşı koruma


ASUS'a özgü USBGuard teknolojisi voltaj değişimlerini gerçek zamanlı olarak tespit eder ve standarttan %120 daha yüksek voltajlara dayanarak kararlı ve güvenilir voltaj girişi sağlar. Böylece hasar riski azalır ve ekipmanlarınız korunmuş olur.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

8 Pimli ProCool Konnektör


Tescilli konektör, 12 volt gücü doğrudan işlemcilere ileten 8 pimli konektör ile anakartın PSU'ya olan bağlantısını güçlendirir. Her jak, içi boş pimli konektörlerden daha fazla akımı kaldırabilen katı pimlere sahiptir.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


ASUS EXPEDITION serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

 

 

SafeSlot Core

Hasarları önleyen sağlam PCIe yuvaları


SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 

LANGuard

Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.


ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


Dahili voltaj düzenleyicili özel bir devre tasarımı, yonga setinizi, bağlantı girişlerini, ses kodeklerini, kararsız güç kaynaklarından gelebilecek beklenmeyen yüksek seviye voltaja karşı korur.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


Krom oksitle kaplanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneli, standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

 

 

Ödüllü UEFI BIOS


Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş Modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

Q-LED Core


Q-LED Core, Açılışta Otomatik Sınama (POST) esnasında güç LED?i ile ışık düzenleri oluşturarak kullanıcıların olası sorunları gidermesine yardımcı oluyor.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

KESİNTİSİZ OYUN

Geliştirilmiş DDR4 Performansı


Anakartın izleme yönlendirmesinde yapılan revizyonlar, en yeni Intel işlemcilere bellek bant genişliğine sınırsız erişim sağlar. Geliştirilmiş DDR4 Performans teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal yollarını farklı PCB katmanları arasında dikkatlice eşler ve karışmayı önemli ölçüde azaltan koruma bölgeleri ekler.

 

 


EX-B660M-V5 D4

* Üst katman ? yanal paraziti önlemek için topraklama halkası
 
 

Geliştirilmiş DDR4 Performansının Faydaları:


Eşdeğer voltajlarda daha düşük bellek gecikmelerine olanak tanır

İyileştirilmiş bellek frekans marjı

 

 

Çift M.2 yuvası (64 Gbps'ye kadar)


EX-B660M-V5 D4, PCI Express® 4.0 aracılığıyla 64 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını desteklemek için toplam iki M.2 yuvası sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüleri ile daha hızlı başlatma ve uygulama yükleme süreleri sağlar.

* Gerçek aktarım hızları, teorik maksimum hızdan daha düşük olacaktır.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

PCIe® 4.0 Slotu


11. Nesil Intel® Core? işlemciler için özel olarak tasarlanan ASUS H510 anakartlar, en yeni GPU?lar için PCIe® 4.0 bağlantı seçeneği sunuyor. Yüksek bant genişliği ve süper aktarım hızları ile yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilen, zengin özelliklere sahip sistemler kurabilirsiniz.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

ASUS VR Ready'nin de Ötesinde

İşini Büyütmek İsteyen İnternet Kafe Sahipleri için Mükemmel Tercih


İnternet Cafe'nizde ASUS Beyond VR Ready ile VR deneyimi sunarak rakiplernizin önüne geçin. ASUS Expedition anakartlar, sınıfının lideri ASUS bileşenler ile birlikte kullanıldığında müşterilerinize en iyi VR deneyimini sunmak için mükemmel bir çözüm haline gelir. ASUS Expedition anakartlar 3DMark VR testinin yanı sıra ASUS'un kendi VR testlerinden de geçti. Bu yüzden en iyi performansı ve güvenilirliği sunduğunuzdan emin olabilirsiniz. ASUS Beyond VR Ready ile İnternet Cafe'nizi VR çağına taşıyın ve işinizin cazibesini artırın!

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

Destansı oyun sesleri

Üstün ses deneyiminin tamamen yeni bir boyutunu keşfedin ve hükmetmeye hazırlanın!


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


Hassas analog/dijital ayrımı yapan ses kalkanı çok yönlü paraziti önemli ölçüde azaltır.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


Her iki kanalın da devamlı olarak aynı kaliteyi sunmasını sağlar.

 

 


EX-B660M-V5 D4

 

Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.

 

 

KESİNTİSİZ MÜCADELE

144 saatlik disksiz çözüm uyumluluğu


ASUS, Expedition anakartları disksiz sistem olarak kullanma sertifikası almak için iCafe Labs'te 144 saatlik özel testler uyguluyor. Bu testler arasında 24 saat yeniden başlatma ve yüksek yük altında 12 saat 3D Mark testleri bulunuyor. Toplamda 1200 saat testten geçen Expedition anakartların, aradığınız akıcı performansı sunarak kesintisiz bir şekilde çalışmaya hazır hale geldiğinden emin olunuyor.

 

 

En iyi oyunlar ve 100'den fazla çevre birimiyle test edildi


ASUS iCafe Labs mühendisleri Expedition anakartları gerçek İnternet cafe ortamına benzer ortamda uzun dayanıklılık testlerinden geçirir. En iyi oyunları ve en popüler donanım kombinasyonlarıyla yapılan 100'den fazla kombinasyonu test ederek, sizin ve müşterilerinizin en iyi oyun deneyimini yaşamasını sağlıyoruz!

 

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 


EX-B660M-V5 D4

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 

Teknik Özellikler
ChipsetIntel B660
İşlemci Soket TipiSoket 1700
Ram TipiDDR4
Ram Hızı2133MHz
BoyutmATX
Ses7.1
MarkaAsus
İşlemci Soket MarkasıIntel
İşlemci Soket Tipi1700
ChipsetIntel B660
Ram Slot Sayısı2
Max Ram Desteği (GB)64
Ram TipiDDR4
Max Ram Frekans Hızı (Mhz)5333
Anakart BoyutmATX
USB 3.25
USB 3.1Yok
USB 3.0Yok
USB 2.04
PS/21
ESATA4
Com PortYok
BluetoothYok
D-SUB1
DVIYok
HDMI1
DISPLAYPORTYok
Mini DisplayportYok
LAN HIZI10/100/1000 Mbps
LAN ÇIKIŞ SAYISI1
WIRELESS LANYok
SES KANAL7.1
M.22
PCI-E 4.01
PCI-E 3.02
PCI-E 2.03
PCI-E6
PCI-E X12
Diğer Özellikler
Stok KoduEX-B660M-V5 D4
MarkaAsus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711081540632

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.