TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

29,06
31,311

Asus DSL-N16 300 Mbps Modem Router

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

419,00 TL
5.799,00 TL
16.509,00 TL

DSL-N16

 

Asus DSL-N16 300 Mbps Modem Router

DSL-N16

ASUS DSL-N16 EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü Destekli ADSL2+ ,VDSL, Fiber Modem Router


Yaygın tüm Fiber, VDSL, ADSL bağlantılarla uyumluluk

 

 

Tek başına modem veya router olarak kullanabilme

 

 

Misafirlerinize kendi kablosuz şifrenizi vermeden, zaman sınırlı özel bir kablosuz ağ oluşturabilme

 

 

Trafik Yöneticisi ile kullanıcı bazlı bant genişliği tanımlama

 

 

VPN Client ve VPN Server desteği (PPTP)

 

 

Modem arayüzü üzerinden edinebileceğiniz ücretsiz DDNS alan adı

 

 

Tek cihaz, iki işlev


DSL ve Ethernet WAN bağlantıları arasında seçim yapabilme olanağı sunan DSL-N16, modem artı kablosuz router ya da sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. Yüksek düzeyde güç tüketen iki ayrı cihaz yerine tek bir cihaz kullanarak ihtiyaçlarınıza uyan modu seçebilir, enerji ve yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. İster temel ev kurulumu ister gelişmiş bir kablosuz ağ için olsun, DSL-N16 her durumda ihtiyacınız olan esnekliği size sağlar.

 

 

Her türlü internet bağlantısı ile çalışır


Her türlü internet bağlantısı ile çalışan DSL-N16, ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL de dahil olmak üzere tüm genel DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde Ethernet bağlantısına sahip tüm kablolu ve fiber modemler ile de sorunsuz çalışır. Bu özellikleri sayesinde Internet Servis Sağlayıcılarını değiştirmeyi planlayan kullanıcılar için ideal bir çözümdür.

 

 

DSL ve Ethernet için iki ayrı WAN portu ile iki kat seçim şansı


DSL-N16'nun sahip olduğu iki WAN portu, ADSL modem router olarak kullanılmadığında sadece router olarak da kullanılabilmesini sağlar. İhtiyaçlarınıza uyan kullanım şeklini istediğiniz zaman seçerek güç tüketen ekstra cihazlar satın almaktan kurtulabilirsiniz. Böylece her durumda önemli ölçüde yer ve para tasarrufu yaparsınız. İster temel ev kurulumu ister tam kablosuz ağ için olsun, bu çift WAN tasarımı her durumda ihtiyacınız olan esnekliği size sağlar.

 

 


DSL-N16

 

3 Adımda Kolay Kurulum


30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurulum için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kabloları cihazınıza bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.

 

 

Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteği


Virtual Private Network (VPN) internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir.

 

 


DSL-N16 size ev ağınıza veya internete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. DSL-N16'da, ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. DSL-N16, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla her birine VPN yazılımı yüklemenize gerek kalmadan ağ bağlantılı cihazlarınızı VPN-etkin istemcilere dönüştürebilmenizi de sağlar

 

 


DSL-N16

 

Misafir Ağ Erişimi ile Güvenli Kablosuz ağlar oluşturun


DSL-N16 ile üçer adet ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ayrı bir kablosuz ağ oluşturabilir, ağınızdaki özel bilgilerinize erişmelerini engelleyebilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz ağda açılacak oturumların süresini belirleyebilirsiniz.

 

 

Ücretsiz DDNS desteği ve Uzaktan Erişim


ASUS tarafından cihazınıza özel, DDNS desteği mevcuttur. İnternet sağlayıcıdan sabit IP servisine ücret ödemenize gerek kalmaksızın, "belirlediğinizisim.asuscomm.com" adresinden ev ağınıza erişebilirsiniz. "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8080" adresinden modem arayüzüne ve VPN sunucusuna "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8081" adresinden download master uygulamasına erişebilirsiniz.

 

 


DSL-N16

 


ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduDSL-N16
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
4712900348194

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.