TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,001
34,805

Asus DSL-AC51 750 Mbps VDSL2 Router Modem

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

619,00 TL
7.889,00 TL
4.439,00 TL

DSL-AC51

 

Asus DSL-AC51 750 Mbps VDSL2 Router Modem

ASUS DSL-AC51

DualBand - WiFi 5 - Ebeveyn Kontrol Destekli - DLNA-VPN-ADSL-VDSL-Fiber-Modem RouterAsus DSL-AC51, yüksek hızlı internet bağlantısı sağlayan bir VDSL2 Router Modemdir. Bu cihaz, hızlı ve güvenli bir internet deneyimi için tasarlanmıştır.
DSL-AC51, 750 Mbps hızında internet bağlantısı sunar, böylece hızlı web taraması, dosya indirme ve HD video akışı gibi aktiviteleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, VDSL2 teknolojisi sayesinde yüksek hızlı internet bağlantısını destekler ve hızlı veri aktarımı sağlar.
Bu modem, geniş kapsama alanı sağlamak için çift antenli bir tasarıma sahiptir. Bu sayede, sinyal gücü ve kapsama alanı artar, daha güvenli ve istikrarlı bir bağlantı elde edebilirsiniz.
Asus DSL-AC51, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kolay kurulum özellikleri sunar. Ayarları yapmak ve ağınızı yönetmek için basit bir arayüz kullanabilirsiniz. Ayrıca, güvenlik önlemleri ve ebeveyn kontrolü gibi özelliklerle internet deneyiminizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.
Bu modem, kompakt bir tasarıma sahiptir ve kolayca yerleştirilebilir. Ev veya ofis ortamında şık bir görünüm sunar.
Asus DSL-AC51, yüksek hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sunan bir VDSL2 Router Modemdir. İnternet bağlantınızı güçlendirmek ve daha iyi bir deneyim yaşamak için ideal bir seçenektir.
ASUS WRT ile tüm ağınızın kontrolü elinizin altında ve çok kolay

 

 


2'si 1 arada tasarım - Çift kullanım için çift WAN girişi - WiFi router ve DSL modem

 

 


Mükemmel uyum - ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumlu

 

 


Kullanımı kolay ASUS Router uygulaması - Bilgisayar açmaya gerek olmadan ağınızı her yerden kontrol edin

 

 


Ebeveyn Kontrolü - Aileniz ve çocuklarınızın İnternet aktivitelerini izleyin ve filtreleyin

 

 


VPN sunucusu ve istemcisi desteği - Ev ağınıza şifrelenmiş ve özel bir bağlantı ile uzaktan erişin

 

 


Dualband desteği ile maksimum kablosuz performansı alın

 

 


Misafir Ağı ile ağınızın size özel tutunuz

 

 


Ücretsiz DDNS servisi

 

 


Yüksek VDSL Bağlantı performansı

 

 

ASUS WRT


ASUSWRT ile ağ uygulamalarını kurma, izleme ve kontrol etme işlemlerini kullanımı kolay tek bir alanda yapabilirsiniz. 30 saniyede kurulum, birden fazla cihaz tespiti ve esnek ayar seçenekleriyle ASUSWRT ağ performansınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Çift WAN sayesinde tek bir router'da iki bağlantıya/İnternet Servis Sağlayıcıya sahip olabilirsiniz. Yük dengesi ve yük devretme özellikleri kesintisiz İnternet erişimi için kararlılık ve yedekli bir yapı sunar. Aklınaza gelebilecek birçok özellik için ASUS WRT yüksek performansı ile elinizin altında.

 

 


DSL-AC51

 

Kolay Kurulum


ASUS router'ınızı akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanarak 30 saniyeden kısa sürede* ve sadece üç adımda kolaylıkla kurabilirsiniz. Router'ın kablolarını bağlayın, bir web tarayıcısı açın ve kurulum sihirbazını takip ederek kısa sürede İnternet'e adım atın.

 

 


*ASUS tarafından test edilen ve onaylanan kurulum süresi. Gerçek süre İnternet Servis Sağlayıcı, bağlantı türü, konum ve diğer etkenlere göre değişebilir.

 

 


DSL-AC51

 

ASUS Router Uygulaması


Ağınızı her yerden kontrol edin Her geçen gün daha çok mobil hale gelen hayatınızda, ağınızı bir uygulama ile yönetmek daha önce hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Kullanımı kolay ve sağlam bir şekilde en baştan geliştirilen yeni ASUS Router uygulaması, bilgisayar açmanıza gerek kalmadan router'ınızı kurmanızı, ağ trafiğinizi yönetmenizi, bağlantı sorunlarını tespit etmenizi ve cihaz yazılımını güncellemenizi sağlar.

 

 


DSL-AC51

 


DSL-AC51

 

WiFi 5


ASUS DSL-AC51, çift bant veri hızlarına sahip bir ADSL/VDSL 802.11ac Wi-Fi modem router'dır. 802.11ac, 5 Ghz bandında 433 Mbps kablosuz veri hızı sunarken 2,4 GHz 802.11n performansı ise 300 Mbps'i destekler. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetlerine uyum sağlayan ürün, ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

 

 


DSL-AC51

 

DualBand


Dualband desteği sayesinde DSL-AC51?in 5GHz desteğine sahiptir. 5GHz üzerinden bağlandığınızda, maksimum internet hızını kablosuz olarak bilgisayarınızdan, telefon veya tabletinizden alabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Misafir Ağı : Misafirlerinize özel kısıtlı ağ tanımlayın


Kişisel parolanızı veya ağ kaynaklarınızı paylaşmak zorunda kalmadan İnternet bağlantınızı misariflerinize açın. ASUS Misafir Ağı her biri kendi kullanım limitlerine ve parolalara sahip altı ayrı misafir ağı oluşturmanıza olanak verir. Misafirler ana ağınıza veya diğer bağlı cihazlara erişemez. Aynı zamanda misafir ağının hızlarını da limitleyebilirsiniz.MAC filtresi atayarak sadece istediğiniz misafilere izin verebilirsiniz. Modele göre 4 ile 8 adet farklı misafir ağı oluşturabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Web Geçmişi


Web geçmişi loglama özelliği sayesinde hangi kullanıcı ne zaman hangi siteleri ziyaret etmiş izleyebilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

İki Cihaz bir arada : Modem veya Router olarak Kullanabilirsiniz


DSL veya Ethernet WAN bağlantı seçenekleri sayesinde DSL-AC51, DSL modeme ek kablosuz router veya sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. İhtiyacınıza yönelik modu seçebilirsiniz. Bu sayede, güç sarfiyatı yapan iki ayrı cihaz kullanmak yerine tek cihazla hem enerjiden tasarruf eder hem de cihaz kalabalığına yol açmazsınız. İster temel bir ev kurulumu yapmak ister gelişmiş bir kablosuz ağ kurmak isteyin, DSL-AC51 ihtiyacınız olan tüm esnekliği size sunar. Dilerseniz iki modu eş zamanlı olarak kullanabilir ve ASUSWRT'deki çift WAN işleviyle yönetebilirsiniz.

 

 


DSL-AC51; ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL2 gibi yaygın tüm DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde ürünü Ethernet bağlantı noktası üzerinden herhangi bir fiber veya kablo bazlı modem ile kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellik ile ürün, gelecekte İnternet Servis Sağlayıcısını değiştirmek isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor.

 

 


DSL-AC51

 


DSL-AC51

 

Ücretsiz DDNS Servisi ve Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol


Arayüzden kendinize özel ücretsiz Asus DDNS adresi tanımlayabilirsiniz. Ardından deneme.asus.comm.com adresinden ağınıza istediğiniz yerden erişebilir bulut üzerinden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Gelişmiş Kapsama Alanı : AiRadar


ASUS AiRadar, özel ASUS RF ince ayar özelliğini kullanarak kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde geliştirir. Bu sayede kapsama alanı genişler, dinamik veri hızı artar ve kararlılık sağlanır.

 

 


DSL-AC51

 

Ebeveyn Kontrolü


Çocuklarınızın cihazlarını belirli sürelerde internete çıkış sağlayamalarını programlayabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

VPN Sunucu ve İstemci Desteği : Şifrelenmiş uzaktan bağlantı kurun


VPN sunucusu ve VPN istemcisi sayesinde, ücretli VPN servislerine veya özel bir VPN sunucusuna ihtiyaç duymadan ev ağınıza uzaktan erişebilir veya İnternet'te şifrelenmiş olarak gezinebilirsiniz. DSL-AC51?I sunucu veya istemci olarak kurabilirsiniz. Open VPN ve PPTP desteklidir.

 

 


DSL-AC51

 

DSL Kararlılık Ayarı (Diynamic Line Adjustment)


Bu ayar sayesinde DSL hattınıza ince ayar yapabilirsiniz. Alacağınız en yüksek hız ile en kararlı hız arasında tanımlamaları oluşturabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Roaming Assist


Roaming Assist özelliği ile belirli bir sinyal seviyesinden düşük cihazların ağınıza bağlanmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede destekli menzil arttırıcı çözümleri çok beraber daha kararlı çalışır istemciler her zaman en güçlü sinyal aldıkları aygıta bağlanır.

 

 


DSL-AC51

 

ARGE Ekibine direk iletişim


Cihazın arayüzünden tüm soru ve sorunlarınızı direk yurt dışı Arge ekibine gönderebilirsiniz. Bu gönderim esnasında mevcut tüm ayar ve loglarınızı paylaşabilir, sorununuzun çözümüne en kısa zamanda ulaşılmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Bağlananları Gerçek zamanlı görün ve isim atayın


Ağınıza bağlı tüm kullanıcıların bağlantı çeşitlerini detaylarını, bağlantı güçlerini görebilirsiniz. Ayrıca bu istemcilere isim verebilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Ayarlarınız ve DDNS Adresiniz hep sizinle kalsın


Cihaz arayüzünden tüm ayarlarınızı bir dosyaya yedekleyebilir ve daha sonra eski ayarlarınıza dilediğiniz zaman dönebilirsiniz.

 

 

ASUS Trafik Yöneticisi


Uyarlanabilir trafik yöneticisi ile ağınızdaki cihazlara öncelik atayabilirsiniz. Her bir cihaza veya belirli IP aralığına dilediğiniz hız limitleme ayarlarını uygulayabilirsiniz. Şu cihaz max şu hızda, diğerleri max şu hızda şeklinde tanımlama yapabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Yüksek Hızlı VDSL Bağlantı


Geriye yönelik ADSL,ADSL+ desteği sağlayan DSL-AC51, aynı zamanda VDSL2 Upstream desteği sayesinde 200Mbps download, 150 upload hızlarına kadar destek sunar.

 

 


VDSL2 Upstream: 150Mbps, Downstream: 200Mbps

 

 


ADSL2+ Upstream: 3.3Mbps, Downstream: 24Mbps

 

 


ADSL2 Upstream: 3.5Mbps, Downstream: 12Mbps

 

 


VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode

 

 


Annex A/B/I/J/L/M desteği

 

 


Tüm VDSL2 profillerini destekler -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a ve 30a

 

 

Firmware Restoration


Firmware Restoration Yazılımı ile cihazınıza ulaşamamanız halinde bir önceki firmware I cihazınıza yükleyebilir ve cihazınızı tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

Device Discovery


Device Discovery yazılımı sayesinde, cihazınızın IP adresini unutsanız dahi bu Yazılım ile ağ içindeki Asus cihazları bulabilirsiniz.

 

 


DSL-AC51

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 


DSL-AC51

 

Diğer Özellikler
Stok KoduDSL-AC51
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
4712900688108

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.