TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,144
34,913

Asus ASMB9-IKVM LGA1151 C242-Uzaktan Yönetim KVM Kiti

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

3.889,00 TL
2.139,00 TL
12.979,00 TL

ASMB9-IKVM

 

Asus ASMB9-IKVM LGA1151 C242-Uzaktan Yönetim KVM Kiti

ASMB9-iKVM

IPMI 2.0 Yönetim Yükseltme Kiti - KVM (Klavye, Video, Fare ile)


ASUS ASMB9-iKVM, sunucu sistemini sıcaklık, voltaj ve fan durumu gibi parametrelerini takip etmek için işletim sisteminden bağımsız ve platformlar arası bir arayüz sunan, IPMI 2.0 uyumlu, verimli bir uzak sunucu yönetimi yongasıdır. Sunucunun çalışma durumunu MIS?e her yerden ve her zaman, gerçek zamanlı olay bildirimi ile bilgilendirebilir.

 

 


ASMB9-IKVM

 


ASMB9-iKVM, MIS zamanı ve kullanımından tasarruf için uzaktan BIOS güncellemesini destekler; HTML 5 arayüzlü KVM ise uzaktan kontrol işlemini basitleştirir; kolay problem belirleme için video kaydı ve BSOD kaydı sağlar. Basit adımlarla MIS, işlev tuşları ve uzak sunucu ekranı sayesinde sunucuları kontrol edebilir ve LAN üzerinden KVM (Klavye, Video, Fare) ulaşabilir. Sunucunun işletim sistemi kapalı olsa da GUI (Web tabanlı grafik kullanıcı arayüzü) sayesinde uzaktan takip ve teşhis sunar.

 

 

Sunucu Sağlığı


ASMB9-IKVM

 


ASMB9-IKVM

 

Uzaktan Güç Kontrolü


ASMB9-iKVM modülü, içerisinde ?uzaktan işletim sistemi kurulumu?, ?uzaktan güç açma/kapama/yeniden başlatma?, ?uzaktan kontrol?, ?uzaktan donanım sağlığı takibi? ve ?sistem olay günlüğü? gibi gelişmiş sunucu yönetim işlevleri sunar. Gelişmiş veri şifreleme (Advanced Encryption Standard içinde) ile internet güvenliği korunabilir.

 

 


ASMB9-IKVM

 

LAN üzerinden Çoklu Sanal Medya


LAN üzerinden Çoklu Sanal Medya, yöneticilerin yerel sürücüde (aynı anda disket, sabit disk, USB, CD veya DVD yönlendirmesiyle) saklanan veriyi, hedefteki sunuculara paylaşmasına imkan tanır. Bu da kolay bakım ve işletim sistemi yüklenmesini basitleştiren bir yol sağlar. Aynı zamanda KVM işlevi, daha hızlı problem belirleme sağlar, böylece sistemin kapalı olduğu süreyi ve operasyon maliyetini düşürebilirsiniz.

 

 


ASMB9-IKVM

 

Mavi Ekran (BSOD)


BSOD ekranı yakalama, sunucu sistem çöktüğünde ekran görüntüsü alır.

 

 


ASMB9-IKVM

 

ASMB9-iKVM Özellikleri


SMB9-iKVM ile MSI, hizmetteki servisi en hızlı ve verimli şekilde düzeltir ve uzaktan yönetim araçlarıyla mevcudiyeti büyük oranda artırır.

 

 


ASMB9-IKVM

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün


Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 


ASMB9-IKVM

 

Diğer Özellikler
Stok KoduASMB9-IKVM
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
4718017115896

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.