TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

33,164
36,156

Asus A520M-PLUS WIFI AMD A520 Soket AM4 4DDR4 4800MHz 1xM.2 mATX Anakart

Fiyat:
4.219,00 TL
418,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

A520M-PLUS WIFI

Asus A520M-PLUS WIFI AMD A520 Soket AM4 4DDR4 4800MHz 1xM.2 mATX Anakart

  • AMD AM4 soket: Ryzen 5000 Serisi / 4000 G-Serisi / 3000 Serisi Masaüstü işlemciler için hazır.
  • Kapsamlı soğutma: Geniş VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, Fan Xpert 2+.
  • Çevrim içi oyunlar için üretildi: TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi.
  • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, içerisinde yeni nesil programlanabilir RGB şeritlerin de bulunduğu, geniş bir uyumlu PC aksesuarı portföyüyle eşleştirin.

Dayanıklı, Kararlı, Güvenilir

TUF Gaming A520M-Plus WIFI, en yeni AMD platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor. TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

 

 

A520M-PLUS WIFI

 


A520M-PLUS WIFI

 

Sağlam Performans

En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek çözümlerine destek veren TUF Gaming A520M-Plus WIFI, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

 

 

Güç Tasarımı

STACK COOL 3+

2 onsluk bakır katmanlar, anakartı optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırır ve İşlemcileri stok hızlarının ötesine çıkarmak için daha fazla alan sağlar.

 

 

A520M-PLUS WIFI

 

Sistem Kararlılığı

TUF Bileşenler


A520M-PLUS WIFI

 

TUF Bobinler

Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırıyor.

 

 

TUF Kapasitörler

ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

 

 

Denetleyici

DIGI+ VRM


Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

Soğutma

COOLER BY DESIGN

1. VRM Soğutma Bloğu


Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.

 

 

A520M-PLUS WIFI

 

Kapsamlı Fan Kontrolleri

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI; Fan Xpert 2+ aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.

 

 

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 2+ veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.?

 

 

Görüntünün kontrastını ve renk doygunluğunu arttırarak sizi daha fazla içine alan daha canlı görüntüler sunar.https://www.asusturkiye.com.tr/web/html/mb/amd/A520/img/TUF-GAMING-A520M-PLUS-WIFI/fan-1.jpgA520M-PLUS WIFI">

 

4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

 

 

A520M-PLUS WIFI

 

Akıllı koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

Depolama

32Gbps M.2 Desteği


M.2 yuvası (2280), x4 PCI Express® 3.0 bant genişliğinde 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Bu yuvalar, sistemlerin daha hızlı açılması ve uygulama yükleme sürelerinin kısalması için kullanılan işletim sistemi veya uygulama sürücüleri için idealdir.

 

 

A520M-PLUS WIFI

 

Bağlantı Seçenekleri

USB 3.2 GEN 1 TYPE A


Uyumlu kasalara yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 1 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

Kolay PC Toplama

TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

 

 

TUF GAMING ALLIANCE

Sisteminizi Güvenle Kurun

TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

TUF Koruması

SAFESLOT CORE+


A520M-PLUS WIFI

 


PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot Core+, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.
 
PCIe ve DIMM pinleri etrafında güçlendirilmiş lehim noktaları.
Metal ekler, kurulum sırasında ekran kartlarını düzgün bir şekilde tutar.
Metal yan paneller, yuva gövdesini sıkıca sabitleyen kancalara sahiptir.

 

 

ESD Korumaları

ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.

 

 

A520M-PLUS WIFI

 

Klavye ve Mouse Konektörleri

Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.

 

 

Ekran Kartı Koruması

VGA görüntü çıkış işlevselliğini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotları.

 

 

USB Konektörleri

Yüzeye montaj ve çift sıralı paket için TVS diyot.

 

 

TUF LANGUARD

Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

DRAM Yüksek Voltaj Koruması

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel


A520M-PLUS WIFI

 

TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

 

 

Kolay Yapılandırma

BIOS FLASHBACK


BIOS Flashback, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

ARMOURY CRATE

Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

 

 

AURA SYNC


A520M-PLUS WIFI

 

Sürücü & Kılavuz İndirme


A520M-PLUS WIFI

 


A520M-PLUS WIFI

 

Soyunda Öne Çıkanlar

 

A520M-PLUS WIFI

 

Hesap Yönetimi


A520M-PLUS WIFI

 


A520M-PLUS WIFI

 


A520M-PLUS WIFI

 

Sürükleyici Oyun Deneyimi


TUF Gaming A520M-Plus WIFI, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

 

 

Ağ Bağlantısı

802.11ac Wi-Fi


TUF GAMING A520M-PLUS WIFI, bağlı her kullanıcının en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesini sağlamak için 433.3Mbps*'ye kadar aktarım hızları için 1x1 2.4/5GHz antenli 802.11ac Wi-Fi bağlantısına sahiptir!

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

Aura Sync RGB Aydınlatma

Rakipleri Gölgede Bırakın


A520M-PLUS WIFI

 


İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık

Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

 

 


A520M-PLUS WIFI

 

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.

Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

 

 

Teknik Özellikler
ChipsetAMD A520
İşlemci Soket TipiAM4
Ram TipiDDR4
Ram Hızı2133MHz
BoyutmATX
Ses7.1
MarkaAsus
İşlemci Soket MarkasıAMD
İşlemci Soket TipiAM4
ChipsetAMD A520
Ram Slot Sayısı4
Max Ram Desteği (GB)128
Ram TipiDDR4
Max Ram Frekans Hızı (Mhz)4800
Anakart BoyutmATX
USB 3.25
USB 3.1Yok
USB 3.0Yok
USB 2.04
PS/21
ESATA4
Com PortVar
BluetoothVar
D-SUB1
DVIYok
HDMI1
DISPLAYPORT1
Mini DisplayportYok
LAN HIZI10/100/1000 Mbps
LAN ÇIKIŞ SAYISI1
WIRELESS LAN1
SES KANAL7.1
M.21
PCI-E 4.0Yok
PCI-E 3.04
PCI-E 2.0Yok
PCI-E4
PCI-E X12
Diğer Özellikler
Stok KoduA520M-PLUS WIFI
MarkaAsus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711081154273

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.