18,762
19,811

American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri


American Truck Simülatör 
oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. American Truck Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel American Truck Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! American Truck Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. American Truck Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

American Truck Simulator Nedir?

American Truck Simulator SCS Software tarafından 2 Şubat 2016 tarihinde çıkarılmış bir kamyon simülasyonudur.. Nisan 2016 itibarıyla 280.000 üzerinde kopya satmıştır.

Çıkış tarihi: 2 Şubat 2016
Mod: Tek oyunculu oyun
Geliştirici: SCS Software
Seri: Euro Truck Simulator
Platformlar: Microsoft Windows, Linux, Mac OS, macOS
Yayıncılar: SCS Software, Excalibur Publishing

American Truck Simulator, Efsanevi Amerikan kamyonlarını deneyimleyin ve güneşli Kaliforniya, kumlu Nevada ve Arizona Büyük Kanyon Devleti’nde çeşitli kargolar teslim edin. Amerikan Kamyon Simülatörü, nefes kesici manzaralar ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geniş çapta tanınan simge yapılar arasında bir yolculuğa çıkarır. American Truck Simulator sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Quad core CPU 3.0 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760-class(2 GB)
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir boş alan

American Truck Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. American Truck Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde American Truck Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. American Truck Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. American Truck Simulator dosya boyutu ?, American Truck Simulator kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, American Truck Simulator ne kadar yer kaplar ? American Truck Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım American Truck Simulator oynatır mı ?, American Truck Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

12.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.