23,649
25,356

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Marka

aynigun_ucretsiz_kargo
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
989,00 TL
399,00 TL
1.589,00 TL
1.759,00 TL
739,00 TL
829,00 TL
1.389,00 TL
1.029,00 TL
2.349,00 TL
269,00 TL
649,00 TL
Bu kategoride toplam 11 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Masaüstü Bilgisayar Aksesuarları

Masaüstü bilgisayar aksesuarları, bilgisayarın çalışması için gerekli olmayan, ancak belirli işlemler için yararlı veya gerekli olan aksesuarlardır. Bu tür ürünler satın aldığınızda masaüstünüzle birlikte satın almanız gereken tüm aksesuarları içermektedir. En yaygın aksesuar, ekranınızdaki imleci kontrol etmek için kullanılan ve bilgisayarınızla etkileşime girmenizi sağlayan mause ürünleridir. Yine Asus ROG-STRIX-RISER-CABLE Yükseltici Kablo gibi ürünler de yeni nesil bilgisayar aksesuarları arasında yer almaktadır.
Dizüstü bilgisayar aksesuarları, harici sabit sürücüler, klavyeler ve fareler gibi bir dizüstü bilgisayara takılabilen tüm aksesuarları içermektedir. Ayrıca bu tür aksesuarlar; seyahat ederken dizüstü bilgisayarınızın hasar görmesini önlemeye yardımcı olan adaptörler, kılıflar ve kutular gibi daha özel öğeler de içerebilirler. Masaüstü bilgisayarlar taşınabilirlikleri ve güçleri nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Bu aşamadan talebinize uygun bir şekilde ürün satın almayı isterseniz kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz.
Masaüstü bilgisayar aksesuarları pek çok farklı marka ve stil mevcut olduğundan, sizin için hangi tür masaüstü bilgisayarın doğru olduğuna karar vermek zor olabilir. Seçiminizi kolaylaştırmanın bir yolu, her tür masaüstü bilgisayarla birlikte gelen aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi edinmektir. Mesela Logitech S120 980-000010 Siyah OEM Kutulu Hoparlör gibi bir ürün satın alacaksanız, bu ürünün kullanım özelliklerine dair kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız her zaman önerilmektedir.

En İyi Masaüstü Bilgisayar Aksesuarları

Masaüstü bilgisayarlar, en popüler ve yaygın masaüstü bilgisayar türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bilgisayarların büyük kasaları ve CPU, RAM ve diğer dahili bileşenleri barındıran bir tasarım özelliği bulunmaktadır. Masaüstü bilgisayarlar, monitör ve klavye ile veya bunlar olmadan satın alınabilir. Bilgisayarı sadece eğlence amaçlı kullanmak istiyorsanız, monitör ve klavyeyi ayrıca satın almanıza gerek yoktur. Ancak, masaüstünüzü oyun veya iş amacıyla kullanmak istiyorsanız, gerekli tüm aksesuarları ayrıca satın almanız önemlidir.
Bilgisayar aksesuarları söz konusu olduğu zaman hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlar için çok sayıda farklı ürünün varlığından rahatlıkla söz edebiliriz. Bu aşamada leptop aksesuarları da son zamanlarda yoğun bir düzeyde talep gören ürünler arasında yer almaktadır.  Dizüstü bilgisayarlar, kullanıcıların hareket halindeyken çalışmasına izin veren taşınabilir cihazlardır. Masaüstü bilgisayarlardan daha küçüktürler. Ancak aynı özellik ve yeteneklerin çoğunu sunarlar. Dizüstü bilgisayarların aksesuarları da masaüstü bilgisayarlarınkinden farklıdır.

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Günümüz itibariyle dizüstü bilgisayar aksesuarları söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Lenovo 4X90S92381 Powered Usb-C Travel Hub gibi ürünleri yeni nesil çözümler ortaya koyan ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu arada en önemli dizüstü bilgisayar aksesuarı güç kablosudur. Çünkü çoğu insanın dizüstü bilgisayarlarını en az birkaç günde bir şarj etmesi gerekir. Bu kablo, dizüstü bilgisayarınızın güç kaynağını doğrudan bir elektrik prizine bağlar. Böylece gerektiğinde şarjlı tutabilirsiniz.
Bir masaüstü bilgisayar sistemi, ev veya iş kullanımı için harika bir yatırımdır. Satın alınabilecek birçok masaüstü bilgisayar türü vardır. Bu aşamada satın alacağınız masaüstü bilgisayar aksesuarları da çeşitlilik göstermektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak karşımıza son derece geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi çıkmaktadır. Bütün bu bilgiler doğrultusunda bilgisayar aksesuarı alırken ilk önce kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.