18,764
19,738

Aircraft Carrier Survival Sistem Gereksinimleri


Aircraft Carrier Survival System Requirements

” Aircraft Carrier Survival “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Aircraft Carrier Survival kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Aircraft Carrier Survival sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Aircraft Carrier Survival oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aircraft Carrier Survival oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Aircraft Carrier Survival Nedir?

Denizin sertliği savaşın zulmünü karşıladığında, azim için bir meydan okuma kendini duyurur. Ve diğerleri gibi değil. İkinci Dünya Savaşı’nın acımasız gerçekliğinde kurulmuş bir simülatör olan Aircraft Carrier Survival‘a hoş geldiniz, burada bir komutan olarak kahramanlığınız bir deniz devinin kaderini belirledi.

TÜR: Aksiyon, Simülasyon
GELİŞTİRİCİ: CreativeForge Games
YAYINCI: CreativeForge Games
SERİ: CFG
ÇIKIŞ TARİHİ: Q2 2020

Aircraft Carrier Survival – Uçak Gemisi Hayatta Kalma’da, 2.Dünya Savaşı’nda büyük nakliye gemilerinin komutasını üstlenirsiniz, bunlar en şiddetli zırhlıları bile aşmışlardır. Bu simülatör, oyuncunun hızlı zekâsına ve yönetim becerilerine, hain denizde harcanan eylem ve zaman harcanarak heybetli bir uçak gemisinin hayatta kalmasını sağlamanın bir yolu olarak meydan okuyor. Aircraft Carrier Survival Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.
 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8320
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Aircraft Carrier Survival oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Aircraft Carrier Survival Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Aircraft Carrier Survival oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Aircraft Carrier Survival oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Aircraft Carrier Survival dosya boyutu ?, Aircraft Carrier Survival kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Aircraft Carrier Survival ne kadar yer kaplar ? Aircraft Carrier Survival sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Aircraft Carrier Survival oynatır mı ?, Aircraft Carrier Survival kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

10.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.